منو

کشف 16 دستگاه ماینر فاقد مجوز از خودروی پراید در”رفسنجان”

فرمانده انتظامی"رفسنجان" از کشف 16 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش یک میلیارد و 600 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

۰۱ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”محمدمهدی کریمی” اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا ماموران پلیس این شهرستان هنگام پایش مقطعی محور”کرمان-رفسنجان”یک دستگاه خودروی پراید را جهت بررسی متوقف کردند .

وی افزود: در بازرسی از این خودرو 16دستگاه ماینر قاچاق که بصورت غیرمجاز در حال انتقال به یک مکان برای نصب و بهره برداری بودند کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان با اشاره به اینکه ارزش تقریبی این دستگاه ها توسط کارشناسان یک میلیارد و ششصد میلیون ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و به همراه اموال کشف شده به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.