منو

خیابان خواری: افشای جزئیات فساد اقتصادی مدیر متخلف شهرداری+ اسناد و تصاویر

با توجه به وعده تارنمای خبری ایستار مبنی بر انتشار جزئیات و اسناد فساد اقتصادی و زمین خواری یکی از مدیران شهرداری رفسنجان اسناد و تصاویر مربوط به تخلفات این شخص با نام اختصاری میم . ت منتشر می گردد.

۰۲ بهمن ۱۳۹۹

با توجه به وعده تارنمای خبری ایستار مبنی بر انتشار جزئیات و اسناد فساد اقتصادی و زمین خواری یکی از مدیران شهرداری رفسنجان اسناد و تصاویر مربوط به تخلفات این شخص با نام اختصاری میم . ت منتشر می گردد.
در این اسناد گواهی تفکیک زمینی به نام همسر شخص متخلف وجود دارد که با یک زد و بند، خیابانی به متراژ 955 متر را به نقشه تفکیکی زمین خود اضافه می کند و به راحتی هر چه تمام تر زمین متعلق به شهرداری را به شهرداری می فروشد.
بر اساس اطلاعات کارگروه تحقیقاتی ایستار، میم. ت هنگام خرید زمینی به متراژ 4000 متر، از فروشنده می خواهد تا در قول نامه دستی خود 955 متر خیابان حوالی زمین را به عنوان زمین شخصی و فروخته شده قید کند و این اتفاق رخ می دهد و میم ت با ارائه سند به شهرداری اعلام می کند که زمین این خیابان در تملک من بوده است و شهرداری باید هزینه آن را بپردازد.
اما آنچه اهمیت دارد اعتماد به نفس حیرت آور میم . ت است که بدون کوچکترین واهمه ای علاوه بر تفکیک زمین به نام همسرش، خود راسا اقدام به صدور چک ضمانت می نماید. و حتی سند زمین خریداری شده که به صورت عادی بوده است با دست خط میم ت و امضای خودش نوشته می شود. در حالی که در این مبایعه نامه خریدار همسر وی است.
خاطر نشان می گردد کلیه اسناد مربوط به تخلفات این شخص در اختیار نهادهای نظارتی و شورای شهر رفسنجان قرار گرفته است که تا کنون هیچ عکس العملی نسبت به تخلفات میم .ت نشان نداده اند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 9 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.