۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۲

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=3942


رنجبر عسکری رئیس دانشگاه ولی عصر (عج):امیدواریم بتوانیم با افتتاح مرکز رفسنجان شناسی فرهنگ رفسنجان را به نسل اینده منتقل کنیم.

اگر زمانی در دانشگاه ولی عصر (عج) بسته شد و مشکلی در شهرستان به وجود امد نشان دهنده ی این خواهد بود که دانشگاه ولی عصر (عج)مسیر خوبی را طی کرده است .

به گزارش ایستار،رنجبر عسکری رئیس دانشگاه ولی عصر (عج) در آیین افتتاح دفتر رفسنجان شناسی و امضا تفاهم نامه گردشگری شهرستان رفسنجان ضمن ابراز خوشحالی جهت افتتاح مرکز رفسنجان شناسی عنوان کرد:دانشگاه ولی عصر رفسنجان (عج)در سال ۱۳۷۰ با دو رشته تحصیلی فعالیت اموزشی و پژوهشی خود را آغاز کرده است و هم اکنون ۸۰۰۰ دانشجو در۱۰۰ رشته در مقاطع کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل هستند.


وی با اشاره به شعار دانشگاه ولی عصر (عج)تصریح کرد:اگر زمانی در دانشگاه ولی عصر (عج) بسته شد و مشکلی در شهرستان به وجود امد نشان دهنده ی این خواهد بود که دانشگاه ولی عصر (عج)مسیر خوبی را طی کرده است .

رنجبر عسکری با اشاره به اینکه از سال ۱۳۸۹ مراکز دانش بنیان دانشگاه ولی عصر(عج) فعالیت خود را آغاز کردند تاکید کرد: هم اکنون بالا ۷۰ شرکت دانش بنیان در دانشگاه فعالیت میکنند که در شیوع کرونا مواد ضد عفونی مورد نیاز را تامین کردند .

وی ادامه داد:به جرعت میتوانم بگویم که رفسنجان قطب نو اوری و شکوفایی است و همچنین مجوز اولین دانشگاه ایرانشناسی کشور توسط دانشگاه ولی عصر (عج) گرفته شده است.

رنجبر عسکری رئیس دانشگاه ولی عصر (عج) با اشاره به اینکه در تلاش برای دریافت مجوز رشته گردشگری در سال اینده هستیم گفت:امیدواریم بتوانیم با افتتاح مرکز رفسنجان شناسی فرهنگ رفسنجان را به نسل اینده منتقل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − یک =