منو

رنجبر عسکری رئیس دانشگاه ولی عصر (عج):امیدواریم بتوانیم با افتتاح مرکز رفسنجان شناسی فرهنگ رفسنجان را به نسل اینده منتقل کنیم.

اگر زمانی در دانشگاه ولی عصر (عج) بسته شد و مشکلی در شهرستان به وجود امد نشان دهنده ی این خواهد بود که دانشگاه ولی عصر (عج)مسیر خوبی را طی کرده است .

۰۶ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش ایستار،رنجبر عسکری رئیس دانشگاه ولی عصر (عج) در آیین افتتاح دفتر رفسنجان شناسی و امضا تفاهم نامه گردشگری شهرستان رفسنجان ضمن ابراز خوشحالی جهت افتتاح مرکز رفسنجان شناسی عنوان کرد:دانشگاه ولی عصر رفسنجان (عج)در سال ۱۳۷۰ با دو رشته تحصیلی فعالیت اموزشی و پژوهشی خود را آغاز کرده است و هم اکنون ۸۰۰۰ دانشجو در۱۰۰ رشته در مقاطع کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل هستند.


وی با اشاره به شعار دانشگاه ولی عصر (عج)تصریح کرد:اگر زمانی در دانشگاه ولی عصر (عج) بسته شد و مشکلی در شهرستان به وجود امد نشان دهنده ی این خواهد بود که دانشگاه ولی عصر (عج)مسیر خوبی را طی کرده است .

رنجبر عسکری با اشاره به اینکه از سال ۱۳۸۹ مراکز دانش بنیان دانشگاه ولی عصر(عج) فعالیت خود را آغاز کردند تاکید کرد: هم اکنون بالا ۷۰ شرکت دانش بنیان در دانشگاه فعالیت میکنند که در شیوع کرونا مواد ضد عفونی مورد نیاز را تامین کردند .

وی ادامه داد:به جرعت میتوانم بگویم که رفسنجان قطب نو اوری و شکوفایی است و همچنین مجوز اولین دانشگاه ایرانشناسی کشور توسط دانشگاه ولی عصر (عج) گرفته شده است.

رنجبر عسکری رئیس دانشگاه ولی عصر (عج) با اشاره به اینکه در تلاش برای دریافت مجوز رشته گردشگری در سال اینده هستیم گفت:امیدواریم بتوانیم با افتتاح مرکز رفسنجان شناسی فرهنگ رفسنجان را به نسل اینده منتقل کنیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.