منو

فرماندار رفسنجان:امیدواریم صدای رادیو رفسنجان رساتر شود‌‌

قابل اهمیت است که در جهت تقویت بیشتر این توانمندی مسئولین شهرستان رفسنجان همیاری کنند و همچنین اگر بتوانیم با افزایش برد در نقاط دیگر شنونده داشته باشیم به تولید محتوای برنامه ها دقت بیشتری میشود و فضای اشتغال زایی هم ایجاد خواهد شد و امیدواریم صدای رادیو رفسنجان رساتر شود‌‌.

۰۹ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش ایستار،صبح امروز مجید فصیحی هرندی فرماندار ویژه رفسنجان در مراسم بیست و یکمین سالگرد افتتاح رادیو رفسنجان بیان کرد:رادیو رفسنجان یک مزیت برای شهرستان و منطقه است که به سادگی به دست نخواهد امد و همچنین از تمام کسانی که در جهت ایجاد رادیو رفسنجان از لحاظ تهیه امکانات و مجوز ها در طول ۲۱ سال گذشته تلاش کردند قدر دانی میکنیم .

وی ادامه داد:قابل اهمیت است که در جهت تقویت بیشتر این توانمندی مسئولین شهرستان رفسنجان همیاری کنند و همچنین اگر بتوانیم با افزایش برد در نقاط دیگر شنونده داشته باشیم به تولید محتوای برنامه ها دقت بیشتری میشود و فضای اشتغال زایی هم ایجاد خواهد شد و امیدواریم صدای رادیو رفسنجان رساتر شود‌‌.

حجت الاسلام عسکری امام جمعه رفسنجان در ادامه جلسه با توجه به اهمیت رسانه تصریح کرد:امروزه رسانه نقش مهمی در فرهنگ سازی خواهد داشت و یک دانشگاه بزرگ است و همچنین در در زمینه کرونا باعث هدایت مردم شدند.
وی ادامه داد:در سالگرد حاج قاسم سلیمانی صدا و سیما سنگ تمام گذاشت و همچنین به علت اینکه مخاطبین صدا و سیما قشر خاصی از جامعه نمیباشد و از همه قشری از جمله انقلابی ،غیر انقلابی ،زن ،مرد ،پیر و نوجوان است کار ظریفی میخواهد که به همه احترام گذاشته شود و تاثیر گذاری بسیاری داشته باشد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.