۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=3966


فرماندار رفسنجان:امیدواریم صدای رادیو رفسنجان رساتر شود‌‌

قابل اهمیت است که در جهت تقویت بیشتر این توانمندی مسئولین شهرستان رفسنجان همیاری کنند و همچنین اگر بتوانیم با افزایش برد در نقاط دیگر شنونده داشته باشیم به تولید محتوای برنامه ها دقت بیشتری میشود و فضای اشتغال زایی هم ایجاد خواهد شد و امیدواریم صدای رادیو رفسنجان رساتر شود‌‌.

به گزارش ایستار،صبح امروز مجید فصیحی هرندی فرماندار ویژه رفسنجان در مراسم بیست و یکمین سالگرد افتتاح رادیو رفسنجان بیان کرد:رادیو رفسنجان یک مزیت برای شهرستان و منطقه است که به سادگی به دست نخواهد امد و همچنین از تمام کسانی که در جهت ایجاد رادیو رفسنجان از لحاظ تهیه امکانات و مجوز ها در طول ۲۱ سال گذشته تلاش کردند قدر دانی میکنیم .

وی ادامه داد:قابل اهمیت است که در جهت تقویت بیشتر این توانمندی مسئولین شهرستان رفسنجان همیاری کنند و همچنین اگر بتوانیم با افزایش برد در نقاط دیگر شنونده داشته باشیم به تولید محتوای برنامه ها دقت بیشتری میشود و فضای اشتغال زایی هم ایجاد خواهد شد و امیدواریم صدای رادیو رفسنجان رساتر شود‌‌.

حجت الاسلام عسکری امام جمعه رفسنجان در ادامه جلسه با توجه به اهمیت رسانه تصریح کرد:امروزه رسانه نقش مهمی در فرهنگ سازی خواهد داشت و یک دانشگاه بزرگ است و همچنین در در زمینه کرونا باعث هدایت مردم شدند.
وی ادامه داد:در سالگرد حاج قاسم سلیمانی صدا و سیما سنگ تمام گذاشت و همچنین به علت اینکه مخاطبین صدا و سیما قشر خاصی از جامعه نمیباشد و از همه قشری از جمله انقلابی ،غیر انقلابی ،زن ،مرد ،پیر و نوجوان است کار ظریفی میخواهد که به همه احترام گذاشته شود و تاثیر گذاری بسیاری داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + شش =