منو

کشف انبار غیرمجاز لوازم خانگی توسط بازرسان صنعت،معدن و تجارت

۱۸ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی اداره صمت بازرسان اداره صمت به اتفاق نمایندگان ادارات آگاهی و تعزیرات حکومتی موفق به کشف یک انبار غیرمجاز لوازم خانگی شدند.
مدیر روابط عمومی صمت اذعان کرد: مقادیر کشف شده در انبار موصوف به ارزش تقریبی چهار میلیارد ریال بوده است و با توجه به عدم ثبت انبار در سامانه جامع انبارها اجناس کشف شده در حکم احتکار تلقی می گردند و پرونده متخلف تنظیم و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارجاع گردید.
علی حسینی نسب در پایان ضمن تشکر از مردم عزیز درخواست نمود با یاری رساندن خادمان خود با مشاهده هرگونه تخلف از سوی مُحتکرین مراتب را با تلفن 124 ستاد رسیدگی به تخلفات صنفی اداره صمت اطلاع دهند تا هرچه سریعتر به گزارشات و یا شکایات شهروندان گرامی رسیدگی گردد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.