۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4063


10 پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری رفسنجان در دهه فجر افتتاح وکلنگ زنی می شود.

شهرداررفسنجان گفت: همزمان با دهمین روزاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، 10 پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری رفسنجان با اعتباری بالغ‌بر530 میلیارد ریال افتتاح وکلنگ زنی می‌شود.

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مهندس محمد مختاری با اشاره به افتتاح پروژه‌های عمرانی و خدماتی در شهررفسنجان به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک  فجرعنوان کرد: شهرداری رفسنجان علاوه بر وظایف ذاتی خود در اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی با هدف توسعه شهر، در حوزه‌های مختلف نیز فعالیت دارد.

وی افزود: در این راستا یکی از پروژه‌های شاخص شهرداری رفسنجان در دهه فجر امسال، افتتاح طرح بازآفرینی خیابان شهید ارجمندی به متراژ 4 هزارمترمربع با اعتباری بالغ بر25 میلیارد ریال آماده افتتاح وبهره برداری است.

مهندس مختاری همچنین به تکمیل پارک های محله ای آفتاب و قیام اشاره کرد و گفت: این پروژه ها با متراژ بیش از 5 هزار مترمربع وبا هزینه ای بالغ بر 15 میلیارد ریال نیز آماده بهره برداری است

وی تصریح کرد: از دیگر پروژه های شهرداری رفسنجان در ایام مبارک دهه فجر؛ اجرای عملیات پیاده رو سازی خیابان های ستارخان ؛ کارگر شمالی ؛ ابوذر ؛بسیج و…..به متراژ 35 هزار مترمربع وهمچنین در راستای نهضت آسفالت ؛می توان آسفالت خیابان های شهید نوری ؛ جانبازان ؛ بزرگراه قدس ؛ بلوارهای هجرت ؛ کارگر و ….با متراژ بیش از 450هزار مترمربع و با اعتباری بیش از 400میلیارد ریال اشاره کرد.

وی در ادامه گفت : همزمان با افتتاح پروژه های مذکور پروژه مخزن2 هزار مترمکعبی ذخیره آب فضای سبز  با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری میرسد.

شهردار رفسنجان همچنین به تکمیل وتامین روشنایی معابر سطح شهر با هزینه بالغ بر 70میلیارد ریال اشاره کرد وگفت: پارک های محله ای  واقع در خیابان دکتر حسابی ؛  خیابان مصطفی خمینی ۵۵ و  حاشیه بلوار شهید مطهری که جمعا به متراژ 7500مترمربع و با هزینه ای بیش از 50 میلیارد ریال کلنگ زنی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − هفت =