منو

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان :۴ پروژه بهداشتی درمانی در رفسنجان به بهره برداری می رسد

۴پروژه بهداشتی، درمانی حوزه سلامت در دهه مبارک فجر امسال با هزینه بالغ بر ۳۷ میلیارد ریال در شهرستان رفسنجان به بهره برداری می رسد.

۱۸ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان،علی اسماعیلی ندیمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: ۴پروژه بهداشتی، درمانی حوزه سلامت در دهه مبارک فجر امسال با هزینه بالغ بر ۳۷ میلیارد ریال در شهرستان رفسنجان به بهره برداری می رسد.

دکتر اسماعیلی ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی، افزود: اورژانس بیمارستان مرادی با ابعاد ۵۰۰ متر مربع و با هزینه ۱۰ میلیارد ریال افتتاح می گردد.

وی افزود : دانشکده بهداشت با ابعاد ۱۱۰۰ متر مربع با هزینه ۱۵ میلیارد ریال، مرکز خدمات جامع سلامت مهدی اباد واحد با ابعاد ۴۰۰ مترمربع و هزینه ۹ میلیارد ریال، خانه بهداشت احمد آباد رضوی با ابعاد ۱۲۶ متر مربع و هزینه ۳میلیارد ریال از دیگر برنامه‌های دهه فجر امسال هستند.

قابل ذکر است پژوهشکده علوم پایه دانشگاه علوم پزشکی که بر اساس سه مرکز تحقیقاتی مصوب دانشگاه تاسیس شده است دارای ردیف و اعتبار ملی میباشد که در دهه فجر امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.