منو

افتتاح طرح های بخش فردوس درهفتمین روز از ده فجر

صبح امروز به مناسب دهه فجر تعدادی طرح در بخش فردوس باحضور مسئولین به بهره داری رسید

۱۸ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش ایستار ،صبح امروز به مناسب دهه فجر تعدادی طرح در بخش فردوس باحضور مسئولین به بهره داری رسید؛

پروژه آسفالت و جدول گذاری معابر روستای جعفرآباد از توابع بخش فردوس به مساحت ۱۲هزار متر مربع به میزان اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

بوستان شهید حاج قاسم سلیمانی در روستای رکن اباد به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع به اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

زیر سازی و اسفالت ورودی روستای رکن اباد به مساحت ۱۱ هزار متر مربع و اعتبار ۵ میلیارد و پانصد میلیون تومان به همت خیرین روستایی به بهره برداری رسید.

در اخر زمین چمن مصنوعی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در روستای روانمهران نوق نیز به میزان اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان از دهیاری و حمایت صنایع ملی مس ایران افتتاح‌شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سیزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.