منو

نورالدینی مدیر عامل شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه کرمان:۷۰جایگاه سوخت در صف صدور مجوز

درحال حاضر ۲۷۰ جایگاه فعال در استان کرمان داریم ، ۵۰جایگاه در حال ساخت و ساز و ۷۰ جایگاه در صف صدور مجوز هستند که در چند ماه اینده به بهره برداری خواهند رسید

۱۹ بهمن ۱۳۹۹


به گزارش ایستار ،در حاشیه افتتاحیه جایگاه سوخت در روستای داوران شهرستان رفسنجان نورالدینی مدیر عامل شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه کرمان بیان کرد:امروز شاهد افتتاح سی نهمین جایگاه بنزین در شهرستان رفسنجان هستیم و امیداریم گام های مطلوبی در جهت سوخت رسانی انجام دهیم دهیم .


نورالدینی افزود:در حال حاضر ۲۷۰ جایگاه فعال سوخت در استان کرمان داریم ، ۵۰جایگاه سوخت در حال ساخت و ساز و ۷۰ جایگاه در صف صدور مجوز هستند که در چند ماه اینده به بهره برداری خواهند رسید.

مدیر عامل شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه کرمان ادامه داد:عمدتا جایگاه های سوخت با سرمایه گذاری شخصی ،بعضی ها از مجتمع های خدمات رفاهی هستند و عده ای دیگر از تسهیلات دولتی استفاده کردند.

وی گفت :به علت پهناور بودن استان کرمان و راه اندازی این تعداد جایگاه شاید جزو اولین استان های کشور در بحث جایگاه سوخت باشیم .

نور الدینی در اخر تاکید کرد: انبار شرکت نفت شهرستان رفسنجان انبار تدارکاتی ،صادراتی و محلی است ،فراورده های منطقه های همجوار تا خراسان را از انبار رفسنجان بارگیری و ارسال میشود و همچنین بار های صادراتی را از انبار های شهرستانهای کرمان و رفسنجان ارسال میشود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 17 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.