۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۷

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4092


برپایی جشنواره فیلم فجر در شهرستان چهره فرهنگی رفسنجان را نمایان کرد

ایمان محمدآبادی از رویداد فیلم فجر به عنوان بزرگترین رویداد هنری سینمایی در کشور یاد کرد و گفت: این رویداد برای رفسنجانی که با چهره فرهنگی قدرتمند در استان و کشور خودنمایی می کند، فرصتی است که کمتر برای شهرستان ها اتفاق می افتد.

به گزارش ایستار به نقل از ستاد خبری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر در رفسنجان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به سابقه برگزاری جشنواره فیلم فجر در رفسنجان در سال 1391 با نمایش بخشی از آثار مسابقه، اظهار کرد: امسال در فجر 39 تمام فیلم های بخش سودای سیمرغ در شهرستان اکران می شود.
وی با قدردانی از حمایت همه جانبه مسئولین در برپایی جشنواره فیلم فجر در شرایط و محدودیت های کرونایی، گفت: الحمدالله همگی حمایت کردند تا در امن ترین شرایط مردم بدون دغدغه و آرامش خاطر فیلم ها را ببینند.

وی برگزاری رویداد فجر را دارای نتایج قابل قبولی برای شهرستان دانست و افزود: برپایی جشنواره فیلم فجر امسال در رفسنجان در کنار تأثیرگذاری مثبت بر هنرمندان حوزه سینما، می تواند آغاز خوبی برای بازیابی روحیه شهروندان جهت استفاده از فضاهای فرهنگی بعد از تعطیلی طولانی مدت کرونایی باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان در ادامه به میزبانی رفسنجان از رویدادهای محلی، استانی و ملی اشاره کرد و گفت: رفسنجان ظرفیت فراوانی در حوزه فرهنگ و هنر دارد که برگزاری جشنواره شعر رضوی کشور، جشنواره خوشنویسی استان، جشنواره فیلم فجر، برپایی نمایشگاه کتاب تهران، برگزاری جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان از جمله آن هاست.

 وی با ابراز امیدواری از استقبال مسئولین برای برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری گفت: این امر نشان از فرهنگی بودن دیدگاه مردم و مسئولین دارد؛ زیرا مدیران با توجه به شناخت و تقاضای شهروندان برای برگزاری رویدادها تلاش می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 − 1 =