منو

برپایی جشنواره فیلم فجر در شهرستان چهره فرهنگی رفسنجان را نمایان کرد

ایمان محمدآبادی از رویداد فیلم فجر به عنوان بزرگترین رویداد هنری سینمایی در کشور یاد کرد و گفت: این رویداد برای رفسنجانی که با چهره فرهنگی قدرتمند در استان و کشور خودنمایی می کند، فرصتی است که کمتر برای شهرستان ها اتفاق می افتد.

۱۹ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از ستاد خبری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر در رفسنجان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به سابقه برگزاری جشنواره فیلم فجر در رفسنجان در سال 1391 با نمایش بخشی از آثار مسابقه، اظهار کرد: امسال در فجر 39 تمام فیلم های بخش سودای سیمرغ در شهرستان اکران می شود.
وی با قدردانی از حمایت همه جانبه مسئولین در برپایی جشنواره فیلم فجر در شرایط و محدودیت های کرونایی، گفت: الحمدالله همگی حمایت کردند تا در امن ترین شرایط مردم بدون دغدغه و آرامش خاطر فیلم ها را ببینند.

وی برگزاری رویداد فجر را دارای نتایج قابل قبولی برای شهرستان دانست و افزود: برپایی جشنواره فیلم فجر امسال در رفسنجان در کنار تأثیرگذاری مثبت بر هنرمندان حوزه سینما، می تواند آغاز خوبی برای بازیابی روحیه شهروندان جهت استفاده از فضاهای فرهنگی بعد از تعطیلی طولانی مدت کرونایی باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان در ادامه به میزبانی رفسنجان از رویدادهای محلی، استانی و ملی اشاره کرد و گفت: رفسنجان ظرفیت فراوانی در حوزه فرهنگ و هنر دارد که برگزاری جشنواره شعر رضوی کشور، جشنواره خوشنویسی استان، جشنواره فیلم فجر، برپایی نمایشگاه کتاب تهران، برگزاری جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان از جمله آن هاست.

 وی با ابراز امیدواری از استقبال مسئولین برای برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری گفت: این امر نشان از فرهنگی بودن دیدگاه مردم و مسئولین دارد؛ زیرا مدیران با توجه به شناخت و تقاضای شهروندان برای برگزاری رویدادها تلاش می کنند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 10 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.