۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۷

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4114


آغاز واکسیناسیون کرونا در رفسنجان همزمان با سراسر کشور/ پس از کادر درمان بیماران پر خطر و زمینه ای در الویت تزریق قرار دارد

بر اساس برنامه ملی واکسیناسیون انجام خواهد شد و هیچ واکسنی در خارج از بیمارستان توزیع نمی شود، شهروندان نیز برای تهیه واکسن به جایی مراجعه نکنند.

به گزارش ایستار، دکتر علی اسماعیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در حاشیه آغاز واکسیناسیون کووید ۱۹ در بیمارستان رفسنجان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه همزمان با واکسیناسیون کشوری خوشبختانه سهمیه رفسنجان نیز دریافت شد بیان کرد: و امروز اولین تزریق آغاز می شود

وی ادامه داد:واکسن تزریقی اسپوتنیک وی روسی است و 21 روز آینده دوز بعدی آن تزریق خواهد شد.امیدواریم این فراگیر شدن موج واکسیناسیون همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی باشد تا بتوانیم بر این بیماری شدید و کشنده غلبه کنیم.

علی اسماعیلی تاکیدکرد: این واکسیناسیون ابتدا به پزشکان شاغل در ای سی یو و سپس سایر کادر درمان و بهداشت انجام می شود و بیماران پرخطر، زمینه ای، جانبازان، سالمندان در الویت های بعدی هستند و به تدریج اعلام و انجام خواهد شد.

در اخر گفت:بر اساس برنامه ملی واکسیناسیون انجام خواهد شد و هیچ واکسنی در خارج از بیمارستان توزیع نمی شود، شهروندان نیز برای تهیه واکسن به جایی مراجعه نکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =