منو

فرار از اسناد

آقای فرماندار به جای پاسخ گویی در خصوص تخلفات روی داده در برخی ارگان ها، فرار به جلو را انتخاب کرده است جای سوال دارد.

۲۱ بهمن ۱۳۹۹

مجید فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان در افتتاحیه طرح های شهرداری در سخنانی تعجب برانگیز از سلامت اداری شهرستان به ویژه شهرداری و شورای شهر داد سخن سر داده اند.

این که دامن مردم شریف شهرمان پرورشگاه مردان و زنان بزرگ، تاریخ ساز و پاکدستی بوده جای هیچ‌شک و شبهه ای نیست اما اینکه آقای فرماندار به جای پاسخ گویی در خصوص تخلفات روی داده در برخی ارگان ها، فرار به جلو را انتخاب کرده است جای سوال دارد.

ضمن اينکه اینگونه صحبتها از طرف فرماندار با توجه به نزديك شدن به انتخابات شوراها شبهه ناك بوده و فرماندار كه مجرى انتخابات است را در موضع حمايت صريح از جناح نزديك به خود قرار ميدهد.

برای انکه ذهنیت فرماندار محترم نسبت به تخلفات افراد و دستگاه های مورد علاقه شان روشن تر شود ،توجه ایشان را به گزارشات متعدد و مستند تارنمای خبری ایستار در طی ماههای گذشته در خصوص تخلفات اعضای شورای شهر و شهردار و برخی مدیران شهرداری در زمان شهردار سابق و مورد علاقه ایشان معطوف میداریم که در یک فقره منجر به عزل مدیر مربوطه تا بدینجای کار شده است.

ضمن اینکه آمادگی خود را برای یک گفتگوی زنده با فرماندار محترم در این خصوص با ارائه اسناد و مدارک متقن اعلام می داریم.

لازم به ذکر است انتشار تخلفات دوره زمامداری شهردار سابق به منزله بی توجهی به زحمات قاطبه پرسنل عزیز، شریف و نجیب شهرداری نبوده و نیست.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.