۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4123


فرار از اسناد

آقای فرماندار به جای پاسخ گویی در خصوص تخلفات روی داده در برخی ارگان ها، فرار به جلو را انتخاب کرده است جای سوال دارد.

مجید فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان در افتتاحیه طرح های شهرداری در سخنانی تعجب برانگیز از سلامت اداری شهرستان به ویژه شهرداری و شورای شهر داد سخن سر داده اند.

این که دامن مردم شریف شهرمان پرورشگاه مردان و زنان بزرگ، تاریخ ساز و پاکدستی بوده جای هیچ‌شک و شبهه ای نیست اما اینکه آقای فرماندار به جای پاسخ گویی در خصوص تخلفات روی داده در برخی ارگان ها، فرار به جلو را انتخاب کرده است جای سوال دارد.

ضمن اينکه اینگونه صحبتها از طرف فرماندار با توجه به نزديك شدن به انتخابات شوراها شبهه ناك بوده و فرماندار كه مجرى انتخابات است را در موضع حمايت صريح از جناح نزديك به خود قرار ميدهد.

برای انکه ذهنیت فرماندار محترم نسبت به تخلفات افراد و دستگاه های مورد علاقه شان روشن تر شود ،توجه ایشان را به گزارشات متعدد و مستند تارنمای خبری ایستار در طی ماههای گذشته در خصوص تخلفات اعضای شورای شهر و شهردار و برخی مدیران شهرداری در زمان شهردار سابق و مورد علاقه ایشان معطوف میداریم که در یک فقره منجر به عزل مدیر مربوطه تا بدینجای کار شده است.

ضمن اینکه آمادگی خود را برای یک گفتگوی زنده با فرماندار محترم در این خصوص با ارائه اسناد و مدارک متقن اعلام می داریم.

لازم به ذکر است انتشار تخلفات دوره زمامداری شهردار سابق به منزله بی توجهی به زحمات قاطبه پرسنل عزیز، شریف و نجیب شهرداری نبوده و نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + چهار =