منو

بیش از ۱۸ میلیارد ریال جریمه واحدهای متخلف عرضه کننده گوشت مرغ در رفسنجان

با شروع بازرسی های طرح نظارتی نوروز ۱۴۰۰ ، بخش گسترده ای از نظارت بر عرضه کنندگان گوشت مرغ نیز همزمان آغاز شده است که در این خصوص تاکنون تعداد ۷ واحد متخلف مرغ فروشی با تخلف عرضه خارج از شبکه شناسایی و با اِعمال بیش از ۱۸ میلیارد ریال جریمه به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

۰۴ اسفند ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی اداره صمت با نظارت مستقیم بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت با همکاری بسیج اصناف بازرسی گسترده از واحدهای عرضه کننده گوشت مرغ ادامه دارد.
شاهین حریری رئیس اداره صمت در این رابطه گفت: با شروع بازرسی های طرح نظارتی نوروز ۱۴۰۰ ، بخش گسترده ای از نظارت بر عرضه کنندگان گوشت مرغ نیز همزمان آغاز شده است که در این خصوص تاکنون تعداد ۷ واحد متخلف مرغ فروشی با تخلف عرضه خارج از شبکه شناسایی و با اِعمال بیش از ۱۸ میلیارد ریال جریمه به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
حریری افزود: با توجه به مشکلات بوجود آمده در میزان توزیع مرغ در شهرستان ، در صدد هستیم با همکاری جهاد کشاورزی که وظیفه تامین و توزیع مرغ را بعهده دارد در بخش عرضه به مصرف کنندگان با نظارت بیشتر از مشکلات کمبود در این خصوص بکاهیم.
رئیس اداره صمت در پایان از شهروندان خواست تا با مشاهده هرگونه تخلف از سوی عرضه کنندگان مراتب را با شماره ۱۲۴ واحد رسیدگی به تخلفات در میان بگذارند تا هرچه سریعتر به گزارشات واصله رسیدگی گردد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 11 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.