۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4163


بیش از ۱۸ میلیارد ریال جریمه واحدهای متخلف عرضه کننده گوشت مرغ در رفسنجان

با شروع بازرسی های طرح نظارتی نوروز ۱۴۰۰ ، بخش گسترده ای از نظارت بر عرضه کنندگان گوشت مرغ نیز همزمان آغاز شده است که در این خصوص تاکنون تعداد ۷ واحد متخلف مرغ فروشی با تخلف عرضه خارج از شبکه شناسایی و با اِعمال بیش از ۱۸ میلیارد ریال جریمه به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی اداره صمت با نظارت مستقیم بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت با همکاری بسیج اصناف بازرسی گسترده از واحدهای عرضه کننده گوشت مرغ ادامه دارد.
شاهین حریری رئیس اداره صمت در این رابطه گفت: با شروع بازرسی های طرح نظارتی نوروز ۱۴۰۰ ، بخش گسترده ای از نظارت بر عرضه کنندگان گوشت مرغ نیز همزمان آغاز شده است که در این خصوص تاکنون تعداد ۷ واحد متخلف مرغ فروشی با تخلف عرضه خارج از شبکه شناسایی و با اِعمال بیش از ۱۸ میلیارد ریال جریمه به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
حریری افزود: با توجه به مشکلات بوجود آمده در میزان توزیع مرغ در شهرستان ، در صدد هستیم با همکاری جهاد کشاورزی که وظیفه تامین و توزیع مرغ را بعهده دارد در بخش عرضه به مصرف کنندگان با نظارت بیشتر از مشکلات کمبود در این خصوص بکاهیم.
رئیس اداره صمت در پایان از شهروندان خواست تا با مشاهده هرگونه تخلف از سوی عرضه کنندگان مراتب را با شماره ۱۲۴ واحد رسیدگی به تخلفات در میان بگذارند تا هرچه سریعتر به گزارشات واصله رسیدگی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × پنج =