منو

چطور خیابان 24 متری شد 35 متر؟

خیابانی جدید الحداث حد فاصل خیابان شهید مقیمی تا خیابان علی آباد انقلاب که در نقشه های تهیه شده 24متر عرض داشته بناگاه فراخ شده و به 35 متر عرض رسیده است.

۰۹ اسفند ۱۳۹۹

بر اساس اخبار واصله به تحریریه ایستار، خیابانی جدید الحداث حد فاصل خیابان شهید مقیمی تا خیابان علی آباد انقلاب که در نقشه های تهیه شده 24متر عرض داشته بناگاه فراخ شده و به 35 متر عرض رسیده است.
نکته قابل توجه تحمیل هزینه های قابل توجه به منظور اصلاح تغییر عرض خیابان و تخریب ساختمان های بنا شده است که همگی بر گرده شهرداری رفسنجان سوار خواهد شد.
با توجه به اطلاعات دریافت شده مهم ترین دلیل افزایش عرض این خیابان ذینفع بودن یکی از اعضای شورا و اعمال نفوذ وی بوده است.
از شهردار و شورای شهر انتظار می رود به منظور تنویر افکار عمومی اطلاع رسانی لازم را صورت دهند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.