منو

تشدید چرخه ی ویروس کرونا در رفسنجان

احمد جمالی زاده بیان کرد:در مناطق حومه شهر ستان که فرد مبتلا به ویروس کرونا وجود نداشته است در هفته گذشته تعدادی از تست های افراد این مناطق مثبت شده است که زنگ خطر برای شهرستان خواهد بود و همچنین همچنین تعداد بیماران بد حال در ICUبیمارستان روند افزایشی دارند .

۱۶ اسفند ۱۳۹۹


به گزارش ایستار، صبح امروز دکتر احمد جمالی زاده معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در ستاد کرونای شهرستان عنوان کرد: متاسفانه در هفته ی گذشته دو مورد مثبت به ویروس جهش یافته در شهرستان رفسنجان یافت شده است که با توجه به قدرت و سرایت ویروس جدید کرونا امکان دارد که افراد بیشتری به این ویروس مبتلا شده باشند .

جمالی زاده افزود:با پی گیری های انجام شده مسافرت مبتلایان به ویروس جهش یافته به شهرستان های سیرجان و اباده در استان خوزستان منشاء ویروس جدید در شهرستان رفسنجان میباشد و همچنین ویروس جدید بیشتر افراد زیر ۱۴ سال را درگیر میکنند.

وی تصریح کرد:در هفته گذشته تعداد فوتی ها و تعداد تست های مثبت به ویروس کرونا افزایش یافته است،چرخه ی ویروس کرونا در شهرستان تشدید شده است و همچنین تعداد بیماران بد حال در ICUبیمارستان روند افزایشی دارند .

معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان عنوان کرد:در مناطق حومه شهر ستان که فرد مبتلا به ویروس کرونا وجود نداشته است در هفته گذشته تعدادی از تست های افراد این مناطق مثبت شده است که زنگ خطر برای شهرستان خواهد بود.

وی تاکیدکرد:امیدواریم که بتوانیم واکسیناسیون کادر درمان و جانبازان شهرستان را به طور کامل انجام دهیم، در هفته ی گذشته ۲۴۱ تست در شهرستان مثبت شده است وهمچنین بخاطر عادی انگاری در مورد ویروس کرونا امکان دارد مردم شهرستان در ایام نوروز با شرایط بسیار بدی رو به رو شوند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.