منو

افتتاح قطعه دوم و سوم انتقال اب خلیج فارس به صنایع جنوب شرق کشور

اردشیر سعد محمدی :مجموعه شرکت مس در سال حدودا ۲۷ میلیون متر مکعب اب مصرف میکند که با افتتاح قطعه دوم و سوم انتقال اب خلیج فارس به صنایع جنوب شرق کشور ظرفیت اب مجموعه برای افتتاح طرح های جدید تکمیل شد.

۲۴ اسفند ۱۳۹۹


به گزارش ایستار ،سعد محمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در آیین افتتاح قطعه دوم و سوم انتقال اب خلیج فارس به صنایع جنوب شرق کشور با حضور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس بیان کرد:کشور ایران با وجود اینکه یک درصد از جمیعت جهان را دارد فقط از ۳ درصد اب شیرین جهان استفاده میکند،روزانه ۱۰۷ میلیون متر مکعب اب شیرین در جهان تولید میشود که سهم غرب اسیا از این میزان ۴۷.۷در صد است ودر منطقه خلیج فارس روزانه ۲۶ میلیون متر مکعب شیرین سازی انجام میشود که کشور ایران اب شیرین و سرمایه گذاری بیشتری را طلب میکند .

اردشیر سعد محمدی افزود :در سال ۱۳۹۹ برای اولین بار ۲۸۰۰۰۰ تن مس کاتدی در مجموعه شرکت ملی صنایع مس ایران تولید شده است که نسبت به سال گذشته ۱۲ در صد افزایش تولید داشتیم و در میزان صادرات و فروش از رقم خوبی عبور کردیم .

وی ادامه داد:امیدوارم با اجرای طرح های توسعه ای شرکت ملی صنایع مس ایران با سرمایه گذاری ۲.۴ میلیارد یورو و ۳۰ هزار میلیارد تومان ظرفیت تولید مس کاتدی کشور تا پایان سال ۱۴۰۴ به ۶۰۰ هزارتن ارتقا یابد.

سعد محمدی تصریح کرد :در سال اینده کارخانه های کنسانتره دره آلو ،دره زار و مس سرچشمه رفسنجان افتتاح خواهد شد که ۸۰۰ میلیون دلار به سرمایه شرکت ملی صنایع مس ایران افزوده خواهد شد.

در اخر گفت :مجموعه شرکت مس در سال حدودا ۲۷ میلیون متر مکعب اب مصرف میکند که با افتتاح قطعه دوم و سوم انتقال اب خلیج فارس به صنایع جنوب شرق کشور ظرفیت اب مجموعه برای افتتاح طرح های جدید تکمیل شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 19 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.