۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=446


امام جمعه کرمان: ‌شورای صنعت بیمه ‌استان کرمان ‌مهندسی جدیدی از بیمه ارائه کند


به گزارش ایستار به نقل از تسنیم: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی صبح امروز در دیدار اعضای شورای بیمه‌های استان کرمان با وی با تسلیت سالروز رحلت حضرت معصومه(س) اظهار داشت: بیمه در نگاه کلی آمده است تا در زمانی که انسان دچار بحران می‌شود نگرانی نداشته باشد.

وی با بیان اینکه بیمه برای آرامش زندگی آمده است گفت: بعضی مواقعی دیده شده که حوادثی برای همیشه آرامش را از زندگی افراد گرفته  و اگر از قبل پیش‌بینی بیمه شده بود مسئله حل می‌شد.

امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه امروز بیمه توسعه پیدا کرده و در زمینه‌های مختلف انواع بیمه وجود دارد بیان کرد: صنعت بیمه یک صنعت اثرگذار در استان و ظرفیتی برای توسعه کرمان است.

وی با بیان اینکه در شورای صنعت بیمه در استان باید مهندسی جدیدی از بیمه ارائه شود و سعی کند نواقص موجود در بیمه را برطرف کند افزود: تلاش شود اعتماد مردم نسبت به بیمه افزایش پیدا کند و جلب اعتماد عمومی نسبت به بیمه به توسعه نیز کمک می‌کند.

علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه برداشتن غم از چهره مردم عزت انسان را افزایش می‌دهد و بیمه اینگونه است تصریح کرد: خیلی از مردم در زمان بحران شاید نتوانند به نزدیک‌ترین افراد خود مشکلاتشان را بگویند و بیمه باید دغدغه مردم را حل کند.

وی با بیان اینکه جایگاه بیمه باید برای جامعه تبیین شده و اعتماد مردم را جلب کرد تا در بحران‌ها آرامش داشته باشند گفت: بیمه در زمان حوادث باید در سریع‌ترین زمان ممکن دغدغه و نگرانی مردم را برطرف کند.

عبدالواحد بنانی رئیس شورای هماهنگی بیمه‌های استان کرمان در این دیدار با بیان اینکه 30 درصد منابع معادن در استان کرمان وجود دارد اظهار داشت: ظرفیت بیمه‌ای خوبی در استان است.

وی با عنوان اینکه گردش مالی صنعتی بیمه در استان کرمان سالانه دو هزار میلیارد تومان است گفت: هفته گذشته در تدارک برگزاری مراسم صنعت بیمه بودیم که خبری از دادگستری منتشر شد و همه ما را شوکه کرد.

رئیس شورای هماهنگی بیمه‌های استان کرمان در تشریح جزئیات خبر منتشر شده بیان کرد: پولی که در این قسمت جابه‌جا شده پول خود شرکت بیمه است و پول مردم نبوده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه این خبر با تیتر “یک مدیر بیمه‌ای در کرمان اختلاس کرد” به صنعت بیمه در کرمان آسیب زد افزود: ما از شرکت‌های مختلف در استان طلب میلیاردی داریم و این مقدار پول که طلب بوده مقدار بسیار ناچیزی است.

بنانی با اشاره به اینکه سال گذشته در جنوب کرمان سیل آمد و شرکت‌های بیمه‌ای به تعهدات خود عمل کردند و هیچ مشکلی نداشتیم گفت: یکی از اعضای شرکت‌های فروش یک شرکت بیمه‌ای دچار تخلف شده و اصلا مدیر بیمه‌ای نبوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − چهار =