منو

کاهش التهاب بازار مرغ رفسنجان/عدم استقبال مردم از بازار میوه شب عید

حسینی نسب:به علت نوسانات قیمت بازار میوه و شرایط کرونایی حاکم بر جامعه از میوه شب عید استقبال نشده است وهمچنین برای کاهش التهاب بازار مرغ شهرستان ۳۱ تن مرغ منجمد و۸ تن گوشت قرمز منجمد در سطح رفسنجان توزیع شده است .

۲۷ اسفند ۱۳۹۹

به گزارش ایستار، حسینی نسب مدیر روابط عمومی اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان رفسنجان در حاشیه گشت بازرسی اداره صمت به منظور رصد قیمت کالا و خدمات در بخش کالاهای اساسی عنوان کرد:بازرسان اداره صمت شهرستان رفسنجان به غیر از بازرسی های روزانه و رسیدگی به شکایت های مرکز ۱۲۴ اداره صمت در طرح نوروزی که از ۱۵ بهمن ماه آغاز شده است در سه شیفت صبح ،عصر و شب رصد قیمت کالاهای اساسی از جمله مرغ ،میوه و خواربار انجام میدهند و این طرح تا ۲۰ فرودین ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت .

وی افزود :با پی گیری های مجدانه اداره صمت در سه ماه گذشته ۸۳ تن شکر به قیمت هر کیلو هفت هزار و سیصد تومان ،۸۰۰ تن روغن مایع خوراکی ،۷۰ تن روغن صاف و۸۳ تن برنج هندی به قیمت هر کیلو هجده هزار و پانصد تومان بین واحد های بزرگ و خورد شهرستان رفسنجان توزیع شده است .

رئیس روابط عمومی اداره صمت بیان کرد:برای کاهش التهاب بازار مرغ شهرستان ۳۱ تن مرغ منجمد و۸ تن گوشت قرمز منجمد در سطح رفسنجان توزیع شده است .

وی ادامه داد:۲۵۰ تن پرتقال به قیمت استانی هر کیلو ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان و ۲۰۰ تن سیب به قیمت استانی هر کیلو ۱۲ هزار تومان در بین شهرستان های انار ،رفسنجان و شهربابک توزیع شده است .

حسینی نسب تصریح کرد: میوه های شب عید در ده نقطه از شهرستان از جمله ؛باسکول طیبی خیابان مطهری ،خیابان امام شرکت تعاونی روستایی ،جنب مصلی جدید، خیابان بسیج،میدان ولیعصر ،بلوار بعثت ساحلی،کشکوئیه خیابان اصلی وبلوار هجرت جنب پل مهدی آباد توزیع خواهند شد.


وی تاکید کرد:برخی از جایگاه هابه علت عدم تسویه حساب هنوز فعالیت خود را آغاز نکرده اند وهمچنین شاید به علت نوع و کیفیت میوه تفاوت قیمت در سطح شهرستان مشاهده کنید .

در اخر گفت :به علت نوسانات قیمت بازار میوه و شرایط کرونایی حاکم بر جامعه از میوه شب عید استقبال نشده است و همچنین از مردم شهرستان تقاضا داریم در صورت مشاهده تخلف واحدهای صنفی به مرکز ۱۲۴ اداره صمت اطلاع دهند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + چهارده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.