منو

تصویب بودجه ۵۰۰ میلیارد ی شهرداری رفسنجان

شهردار رفسنجان :با توجه به بازدید های میدانی انجام شده برای اجرای ۱۵۰ عمرانی و خدماتی بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری رفسنجان ۵۰۰ میلیارد تومان تصویب شده است .

۲۸ اسفند ۱۳۹۹

به گزارش ایستار، صبح امروز مهندس محمد مختاری در آیین معارفه خود به عنوان شهردار رفسنجان اظهار کرد:رشد شهرداری رفسنجان حاصل زحمات پرسنل مجموعه شهرداری رفسنجان ،اعتماد مردم شهرستان و پرداخت عوارض شهروندان است .

وی افزود: با توجه به بازدید های میدانی انجام شده برای اجرای ۱۵۰ عمرانی و خدماتی بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری رفسنجان ۵۰۰ میلیارد تومان تصویب شده است .

شهردار رفسنجان عنوان کرد:سال اینده سال بسیار سختی خواهد بود زیرا بسیاری از پروژه ها از جمله ۶ پل برای جلوگیری از طغیان رودخانه ها ،۲۰ پیاده رو ، ساختمان جدید اتش نشانی شماره ۶ و ۱۸ بوستان به مرحله اجرایی خواهند رسید .

وی ادامه داد:۱۰ اتوبوس برای بهبود سیستم حمل و نقل به ناوگان حمل و نقل رفسنجان افزوده خواهد شد و همچنین فردا میدان تعاون واقع در بلوار خلیج فارس برای رفع ترافیک و کاهش حوادث احداث خواهد شد .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.