۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۳

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4574


ماجرای یک خبر و تکذیبیه های بعدی/عاقلان دانند

ماجرای انتشار وجود تحرکات جهت انحلال تیم مس رفسنجان در صورت صعود مس کرمان به لیگ برتر و تکذیبیه های مابعد آن باعث ایجاد سوالاتی برای مخاطبین و کاربران فضای مجازی شد که لازم است توضیحاتی کوتاه در این خصوص ارائه شود.

تارنمای خبری ایستار// ماجرای انتشار وجود تحرکات جهت انحلال تیم مس رفسنجان در صورت صعود مس کرمان به لیگ برتر و تکذیبیه های مابعد آن باعث ایجاد سوالاتی برای مخاطبین و کاربران فضای مجازی شد که لازم است توضیحاتی کوتاه در این خصوص ارائه شود.
از مجرایی مگو، اطلاعاتی مبنی بر وجود تحرکات از سوی برخی مدیران شرکت ملی مس مبنی بر انحلال تیم فوتبال مس رفسنجان به تحریریه ایستار واصل شد. منبع خبر موثق و مورد اطمینان بود و از طرفی اهمیت موضوع چنان بود که در کوتاهترین زمان ممکن مقدمات انتشار خبر فراهم شد و همانگونه که انتظار می رفت در کمتر از چند ساعت بازتاب‌های بسیار زیاد و انعکاس فراوانی در فضای اجتماعی و ورزشی شهرستان و استان داشت.
اما داستان تکذیبیه ها چه بود؟
طبق اطلاع ایستار پس از انتشار خبر و بازتاب های غیر منتظره آن، مدیران شرکت ملی مس در بالاترین سطح واکنش نشان دادند و ضمن ارتباطاتی با مسئولین رده پایین مس و باشگاه، حمایت خود را از تیم صنعت مس رفسنجان ابراز داشته اند و چنین وانمود نموده اند که انگار اصلا چنین بحثی مطرح نبوده و هیچ تحرکی صورت نگرفته است.
و ما خوشحالیم، خوشحال از آنکه با یک خبر توانستیم مدافع حق مردم شهرمان را باشیم و مسئولین ناچار به تغییر رویه غلط خود در قبال باشگاه صنعت مس رفسنجان باشند.
و این رویه ادامه خواهد داشت انشاءالله.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =