منو

ماجرای یک خبر و تکذیبیه های بعدی/عاقلان دانند

ماجرای انتشار وجود تحرکات جهت انحلال تیم مس رفسنجان در صورت صعود مس کرمان به لیگ برتر و تکذیبیه های مابعد آن باعث ایجاد سوالاتی برای مخاطبین و کاربران فضای مجازی شد که لازم است توضیحاتی کوتاه در این خصوص ارائه شود.

۱۶ فروردین ۱۴۰۰

تارنمای خبری ایستار// ماجرای انتشار وجود تحرکات جهت انحلال تیم مس رفسنجان در صورت صعود مس کرمان به لیگ برتر و تکذیبیه های مابعد آن باعث ایجاد سوالاتی برای مخاطبین و کاربران فضای مجازی شد که لازم است توضیحاتی کوتاه در این خصوص ارائه شود.
از مجرایی مگو، اطلاعاتی مبنی بر وجود تحرکات از سوی برخی مدیران شرکت ملی مس مبنی بر انحلال تیم فوتبال مس رفسنجان به تحریریه ایستار واصل شد. منبع خبر موثق و مورد اطمینان بود و از طرفی اهمیت موضوع چنان بود که در کوتاهترین زمان ممکن مقدمات انتشار خبر فراهم شد و همانگونه که انتظار می رفت در کمتر از چند ساعت بازتاب‌های بسیار زیاد و انعکاس فراوانی در فضای اجتماعی و ورزشی شهرستان و استان داشت.
اما داستان تکذیبیه ها چه بود؟
طبق اطلاع ایستار پس از انتشار خبر و بازتاب های غیر منتظره آن، مدیران شرکت ملی مس در بالاترین سطح واکنش نشان دادند و ضمن ارتباطاتی با مسئولین رده پایین مس و باشگاه، حمایت خود را از تیم صنعت مس رفسنجان ابراز داشته اند و چنین وانمود نموده اند که انگار اصلا چنین بحثی مطرح نبوده و هیچ تحرکی صورت نگرفته است.
و ما خوشحالیم، خوشحال از آنکه با یک خبر توانستیم مدافع حق مردم شهرمان را باشیم و مسئولین ناچار به تغییر رویه غلط خود در قبال باشگاه صنعت مس رفسنجان باشند.
و این رویه ادامه خواهد داشت انشاءالله.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.