منو

رئیس نظام پزشکی رفسنجان خبر داد: ۳۰۰ پزشک رفسنجانی واکسینه می شوند.

دکتر علیرضا وکیلیان از واکسینه شدن ۳۰۰ نفر از پزشکان سازمان نظام پزشکی رفسنجان خبر داد.

۱۹ فروردین ۱۴۰۰

به گزارش ایستار،صبح امروز دکتر علیرضا وکیلیان در حاشیه واکسیناسیون تعدادی از پزشکان سازمان نظام پزشکی خبر داد؛ ۳۰۰ نفر از پزشکان سازمان نظام پزشکی رفسنجان تا سه روز آینده واکسینه می شوند .

وکیلیان توضیح داد:این پزشکان بیشتر مربوط به بخش خصوصی و عضو سازمان نظام پزشکی میباشند که شامل پزشکان، دندانپزشکان،ماماهاو دارو سازها هستند.

وی تاکید کرد :این اولویت بندی براساس سن و وجود بیماری زمینه ای در نظر گرفته شده است  که از امروز شروع و تا دو روز آینده به اتمام خواهد رسید .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 15 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.