منو

اهدای زندگی به ۳ بیمار نیازمند توسط جوان ۲۵ ساله رفسنجانی

مسئول هماهنگ کننده اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خبرداد:جوان۲۵ساله رفسنجانی سحرامروز به ۳ بیمار نیازمند زندگی بخشید.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع )مسئول هماهنگ کننده اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بیان کرد :محمد امین بازمانده؛ جوان ۲۵ ساله رفسنجانی امروز به ۳بیمار نیازمند زندگی  بخشید.هدا کننده که به دلیل تصادف ۲۱ فروردین ماه دچار مرگ مغزی شده و به بیمارستان منتقل و در آی سی یو ۱ بستری بود . پس از تایید تیم تشخیص مرگ مغزی روز گذشته با رضایت خانواده اش سحر امروز  کبد ،دو کلیه اش به بیماران نیازمند اهدا شد .
عظیمی توضیح داد: با تلاش پزشک برداشت اعضا همراه با تیم اتاق عمل  بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع)رفسنجان کبد ایشان به شیراز ودوکلیه به کرمان  منتقل شد .
زهرا عظیمی در اخر گفت: برای پیوند ارگان های اهدا کنندگان شهرستان رفسنجان ابتدا با مرکز پیوند کرمان تماس گرفته می شود در صورتی که گیرنده عضوی  نباشد با سایر مراکز پیوند کشور تماس گرفته و سپس اعضا منتقل می شوند .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.