منو

گام جدی شهرداری در تحقق شعار شهر امن؛ احداث پل ارتباطی بلوار زیتون در محله الله آباد رفسنجان

شهردار رفسنجان از آغاز عملیات اجرایی پل بلوار زیتون برای سهولت در دسترسی به خیابان های بسیج و بلوار آیت الله صدر خبر داد.

۲۸ فروردین ۱۴۰۰

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مهندس مختاری با اشاره به اینکه پل جدید در مجاورت میدان شهید صیاد شیرازی و به منظور رفع مشکلات ناشی از تردد هنگام بارش باران و طغیان رودخانه احداث می شود، گفت: با راه اندازی این پل دسترسی به مسیرهای خیابان بسیج و آیت الله صدر بهبود یافته و عبور و مرور خودروها روان می شود.

وی در تشریح ویژگی های این پل مساحت آن را 1200 مترمربع عنوان کرد و افزود: این پل به طول 50 متر و با عرض 24 متر با 6 دهنه ساخته خواهد شد.

شهردار رفسنجان با اشاره به اینکه احداث پل بلوار زیتون مقدمه اجرای پروژه بزرگ صدچشمه در رودخانه شور است، ادامه داد: عملیات اجرایی پل بلوار زیتون از روزهای انتهایی فروردین ماه آغاز شده و پیش بینی می شود تا خرداد ماه به اتمام برسد.

مهندس مختاری با بیان اینکه رفع دغدغه شهروندان برای زندگی در شهر امن از جمله اهداف مهم مدیریت شهری به شمار می رود، اظهار کرد: تلاش می کنیم با فراهم نمودن شهری تمیز، زیبا و امن آرامش و اطمینان را برای شهروندان به ارمغان بیاوریم.


برچسب ها:

یک پاسخ به “گام جدی شهرداری در تحقق شعار شهر امن؛ احداث پل ارتباطی بلوار زیتون در محله الله آباد رفسنجان”

  1. سامان گفت:

    ضمن تشکر از شهردار محترم
    کاش فکری به کوچه شماره 10 خیابان گلزار شهدا (خیابان شهید ناصر اسماعیلی )میکردید این کوچه بسیار قدیمی هنوز اسفالت ندارد 30 سال پیش وسط ان یک اسفالت رد ریخته شده
    در تقسیمات شهرداری خیابان هست ولی افسوس
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.