منو

پیروزی دراماتیک بانوان مس رفسنجان در اسفراین

بانوان مس رفسنجان توانستند با نتیجه پر گل ۱۱-۲ میزبان خود را شکست دهند ،۲۴ امتیاز در رده سوم جدول قرار گیرند و نتوانستند به مرحله پلی آف لیگ برتر صعود کنند.

۲۸ فروردین ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،هفته ششم از دور برگشت رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان ایران امشب به کارخود پایان داد.

دو تیم فوتسال بانوان کیمیای اسفراین و صنعت مس رفسنجان ۲۷ فروردین از ساعت ۲۱:۳۰ در سالن ورزشی شهدای کارگر خراسان شمالی رو در روی یکدیگر قرار گرفتند. این در حالی بود که بانوان مس رفسنجان توانستند با نتیجه پر گل ۱۱-۲ میزبان خود را شکست دهند ،۲۴ امتیاز در رده سوم جدول قرار گیرند و نتوانستند به مرحله پلی آف لیگ برتر صعود کنند.

گلهای مس رفسنجان را فاطمه اعتدادی ۲گل، سیده زهرا احمدی زاده ۲گل ،سحر زمانی ، محمدثه محمدی ۲گل ، زهرا پیله ور قلی زاده ، عاطفه حسنخانی ، هما آقایی و گل بخودی به ثمر رساندند.

به این ترتیب هیئت خراسان رضوی با ۳۰ امتیاز ، پالایش نفت آبادان با ۲۸ امتیاز به مرحله پلی آف صعود کردند.

لازم به ذکر است بانوان مس رفسنجان در هفته پایانی از این رقابت ها جمعه ۳ اردیبهشت در رفسنجان میزبان هیئت فوتبال اصفهان خواهد بود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.