منو

لندینگ مجدد در فرودگاه رفسنجان

فرودگاه رفسنجان با لندینگ هواپیمای atr ناوگان هوایی ایران ایر فعالیت مجدد خود را آغاز کرد.

۳۱ فروردین ۱۴۰۰

به گزارش ایستار،کاپیتان جواد شریفی عصر امروز درآیین فعالیت مجدد فرودگاه شهرستان رفسنجان با توجه به اینکه میتوان از پتانسیل های موجود شهرستان بهترین امکانات فراهم کرد تاکید کرد:هم اکنون دو پرواز از ناوگان هوایی ایران ایر در هفته از فرودگاه شهرستان انجام خواهد شد و همچنین مشکلات فرودگاه رفسنجان باید با حمایت مسئولین شهرستان بر طرف شود.

شریفی افزود :فرودگاه رفسنجان زیر ساخت پرواز با هواپیمای ایرباس را ندارد که در حال حاضر با پشتیبانی فرودگاه بین المللی کرمان امکان پرواز هواپیمایatr وجود دارد .

در اخر گفت :اگر حمایت های لازم برای تجهیز کردن فرودگاه رفسنجان انجام شود امکان پرواز به شهرهای دیگر از جمله مشهد و کیش توسط ایرلاین ایران ایر فراهم خواهد شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.