منو

رفع تنش کم ابی در روستاهای نوق

فرماندار رفسنجان :به مردم قول دادیم که طرح انتقال اب موقت به این مناطق انجام شود که بتوانند در شرایط بهتری از اب شیرین و شرب استفاده کنند.

۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،مجید فصیحی هرندی فرماندار ویژه رفسنجان در زمینه ی کم ابی روستا های نوق رفسنجان اظهار کرد:شهرستان رفسنجان همانند بسیاری از اقلیم های مشابه از کشور با مشکل کمبود اب شرب و کشاورزی مواجه است که با توجه به اینکه در سال گذشته بارندگی از حد نرمال بسیار کمتر بوده است در تابستان مشکل کم ابی بسیار حس خواهد شد .

هرندی افزود:دهستان رضوان و روستاهای اطراف از جمله روستای مهدی اباد با یک مسئله خاص مواجه هستند ،تامدتی پیش کیفیت اب این مناطق بسیار نامناسب بوده است و هم اکنون اهالی این مناطق از اب چاه که کیفیت مناسبی ندارد مصرف میکنند ‌.

فرماندار رفسنجان با اشاره به تنش های کمبود اب در این مناطق تاکید کرد:باید در بلند مدت طرح انتقال اب از یک منبع مطمئن به این مناطق را انجام دهیم و در کوتاه مدت با انتقال اب از طریق تانکر ها و تقویت اب شیر برداشت مشکل کم ابی این مناطق رفع خواهد شد .

وی در ادامه گفت:بودجه طرح انتقال اب به این مناطق مهیا است و تنها مشکل این طرح تنش های اجتماعی حفر چاه در این مناطق است که ما باید به گونه ای رفتار کنیم که اهالی این مناطق از نظر زیست محیطی و اتباطات دچار مشکل نشوند.

فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان تصریح کرد:امروز به مردم این مناطق قول دادیم که طرح انتقال اب موقت به این مناطق انجام شود که بتوانند در شرایط بهتری از اب شیرین و شرب استفاده کنند.

در اخر گفت:با همکاری مسئولین استان کرمان و شهرستان رفسنجان کم ابی این مناطق رفع خواهد شد.


برچسب ها:

یک پاسخ به “رفع تنش کم ابی در روستاهای نوق”

  1. سامان گفت:

    اقای فرماندار روی مسولین کرمان حساب نکن انها فقط اموال معدن مس رفسنجان را غارت میکنند
    چطور با پول رفسنجان جاده کرمان تا رابر و استادیوم 30 هزار نفری میسازند و شما از پول خود رفسنجان نمیتوانی مشکل جاده و اب نوق را حل کنی
    پس نگاهی به عملکرد خودتان بکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 13 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.