منو

آغاز واکسیناسیون کووید19 برای افراد بالای 80 سال در رفسنجان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از اجرای فاز دوم واکسیناسیون علیه بیماری کرونا خبر داد و گفت: این مرحله از امروز سه شنبه آغاز و برای افراد بالای 80 سال در شهرستان رفسنجان تزریق خواهد شد.

۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

به گزارش ایستار, دکتر احمد جمالی زاده اظهار کرد: فاز دوم واکسیناسیون علیه کووید 19 برای حدود ۵۰۰۰ سالمند بالای ۸۰ سال شروع و در طی روزهاي آتی انجام خواهد گرفت.


وی توصیه کرد: جهت واکسیناسیون اصلاً نیاز به مراجعه به مراکز و خانه های بهداشت نیست و همکاران ما به مرور با این افراد تماس می گیرند و مشخص می کنند که چه زمانی و به چه محلی جهت دریافت واکسن مراجعه کنند.

دکتر جمالی زاده افزود : از فردا چهارشنبه واکسیناسیون شهرستان انار در مراکز بهداشتی این شهرستان نیز آغاز می گردد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 6 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.