منو

اعلام نتایج اولیه بررسی تایید یا رد صلاحیت داوطلبان انتخابات شهر های شهرستان رفسنجان

فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان از اعلام نتایج اولیه بررسی تایید یا رد صلاحیت داوطلبان انتخابات شهر های شهرستان رفسنجان خبر داد.

۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

به گزارش ایستار به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات رفسنجان ، مجید فصیحی هرندی اظهار داشت: از ۱۶۷ نفر داوطلب شرکت در انتخابات شوراهای شهر شهرستان رفسنجان ، صلاحیت ۱۳۷ نفر در هیئت های اجرایی و نظارت تائید ، ۸ نفر انصراف و صلاحیت ۲۲ نفر در این هیات ها احراز نشده است .

وی افزود: داوطلبانی که صلاحیت آنها مورد پذیرش هیات های اجرایی و نظارت شهرستان قرار نگرفته ، از هشتم تا ۱۲ اردیبهشت جاری فرصت دارند تا نسبت به این نتایج اعتراض کنند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان رفسنجان ادامه داد: بررسی به اعتراض ها در هیات نظارت عالی استان از ۱۲ تا ۲۴ اردیبهشت انجام می شود.

گفتنی است، انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان  در ۶  شهر و بیش از ۱۶۰ روستا روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

  


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 13 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.