منو

انهدام باندسارقان به عنف پسته و طلا

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان از انهدام باند سارقان به عنف پسته و طلاو دستگیری تمام اعضای این باند خبر داد .

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ,سرهنگ محمد مهدی کریمی اظهار کرد : ششم اردیبهشت ماه امسال گزارش سرقت به عنف یک دستگاه خودروی نیسان ،مقدار زیادی پسته و طلا از یک منزل مسکونی در شهر رفسنجان به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام شد .

وی افزود بلافاصله مأموران در محل حاضر و در بررسی‌های اولیه مشخص شد که سه نفر ناشناس با در دست داشتن قمه و با صورت پوشیده وارد منزل شده و با توسل به زور یک دستگاه خودروی نیسان آبی یک تن پسته و ۱۹ عدد النگوی طلا جمعا به ارزش ۱۰ میلیارد ریال را سرقت کردند و از محل متواری شده‌اند

این مقام پلیس تصریح کرد :با توجه به حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت و با انجام اقدامات خاص پلیسی و تلاش شبانه‌روزی کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ،سارقان شناسایی و در یک عملیات منسجم هر سه سارق و یکی از رابطان آنان دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان با بیان اینکه سارقان ،در بازجویی فنی پلیسی ،پس از مواجه با ادله و مستندات لب به اعتراف گشوده و به جرم خود اعتراف کردند ،تصریح کرد :متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل و روانی زندان شدند که در این رابطه از شهروندان می‌خواهیم ضمن توجه به نکات حوزه پیشگیری از سرقت در صورت مشاهده افراد مشکوک و یا هرگونه عمل مجرمانه موضوع را سریعاً مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.