۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۹

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4818


برگزاری مراسم گرامیداشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در رفسنجان

به مناسبت 27 اردیبهشت ماه مراسم گرامیداشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی با حضور فرماندار شهرستان رفسنجان و جمعی از روابط عمومی های ادارات و نهادهای شهرستان رفسنجان در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش ایستار ،فرماندار رفسنجان در این مراسم باتبریک ۲۷ اردیبهشت ماه ” روز روابط عمومی و ارتباطات” با اشاره به چند گانه بودن فعالیتهای روابط عمومی ها، گفت: این چند گانه بودن فعالیتها هم بر توانایی های شما می افزاید و هم ممکن است جایگاهی را برای گله مندی عزیزان ما در مدیریت های مختلف بوجود آورد.

مجید فصیحی هرندی افزود: روابط عمومی باید یک فضای آرام را ایجاد کند و این کار سختی است و تا زمانی که تفکر سنتی از روابط عمومی وجود دارد، برای روابط عمومی اتفاق خاصی نمی افتد.

وی افزود: روابط‌عمومی به‌عنوان آیینه تمام‌نمای انتظارات مردم از سازمان‌ها و شرکت‌ها عمل می‌کند که بیانگر اهمیت و نقش والای این حرفه در دنیای ارتباطات است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رفسنجان رشد و پیشرفت برق‌آسای تکنولوژی، ابزارهای ارتباطی و دانش بشری در یک‌دهه گذشته را یادآور شد و خاطرنشان کرد: بدون شناخت و تحلیل عمیق این تغییرات، امکان نقش‌آفرینی صحیح، به موقع و مؤثر امکان‌پذیر نیست.

فصیحی هرندی عنوان کرد: در چند سال گذشته یکی از مهمترین تحولاتی که زندگی بشر را دچار تحولات شتابان کرده، رشد روزافزون فناوری اطلاعات و ارتباطات و گسترش ابزارهای ارتباطی است. وجود ارتباطات مؤثر و صحیح در سازمان همواره یکی از اجزای مهم در توفیق مدیریت به شمار رفته و می‌توان ادعا کرد که درک و شناخت بهتر ارتباطات موجب ارتقاء اثربخشی سازمان‌ها می‌شود.

وی تصریح کرد: نقش روابط‌عمومی کار گسترده‌ای است، روابط‌عمومی تنها نه به‌عنوان یک اداره تشریفاتی و اجرایی، بلکه به‌عنوان بازوی توانمند مشورتی و مدیریتی و عنصری مهم در ارتقاء و پیشرفت هر سازمان و شرکت، جایگاه ویژه‌ای دارد و به‌عنوان پل ارتباطی با افکارعمومی و همچنین ارتباط مدیران و کارکنان عمل می‌کند.

وی ابراز داشت: بدلیل قرار گرفتن در این جایگاه، روابط عمومی مورد خطاب و سؤال بسیاری قرار می گیرد. انتظار می رود آخرین اخبار از شما شنیده شود. باید در کوران اتفاقاتی که برای مجموعه می افتد، بار منفی اتفاقات را بگیرد ، تعدیل کند و به شکل هوشمندانه به مسؤلین و دیگران انتقال دهد.

فرماندار رفسنجان در پایان اظهار کرد: از تلاش همه همکاران روابط ‏عمومی در ادارات شهرستان تشکر و قدردانی می‌ کنم و امیدوارم با ارج ‏نهادن کلیه مدیران محترم به این نهاد مؤثر و استفاده از خدمات ارزشمند آن، شاهد اعتلای جایگاه سازمان ‏متبوع نزد افکار عمومی و گسترش توافق و تفاهم عمومی برای پایداری منابع‌طبیعی کشور عزیزمان باشیم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح از زحمات فعالان و تلاشگران این عرصه مسئولان روابط عمومی 25 اداره رفسنجان تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است این مراسم به دلیل محدودیت های شرایط کرونا با حداقل نفرات و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در محل سالن اجتماعات فرمانداری رفسنجان برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + هجده =