منو

مجهز شدن اورژانس رفسنجان به اورژانس هوایی و آمبولانس

دکتر کولیوندعنوان کرد:اکنون هزار دستگاه آمبولانس و چند بالگرد خریداری شده است که چند دستگاه به شهرستان رفسنجان اختصاص خواهد یافت.

۰۷ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش ایستار به نقل از مرکز اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور،دکتر کولیوند با بیان اینکه یکی از اهداف این سازمان خدمت رسانی به مردم در سراسر کشور است گفت: اکنون هزار دستگاه آمبولانس و چند بالگرد خریداری شده است که چند دستگاه به این شهرستان اختصاص خواهد یافت.

دکتر زینلی رییس اورژانس رفسنجان نیز با اشاره به کمبودها و مشکلات موجود در این شهرستان افزود: زیرساخت های تله کاردیوگرافی در رفسنجان فراهم شده است.

در حال حاضر بیش از بیست پایگاه اورژانس در این شهرستان فعالیت می کند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 11 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.