منو

خنجر سعد بر گرده رفسنجان

درسایه حمایت تمام قد برخی مسئولین شهر ما از سعد محمدی، در اقدامی قابل پیش بینی و در اوج رقابت های لیگ برتر، به دستور مستقیم مدیر عامل شرکت مس، سرآسیابی مربی موفق و تاثیر گذار تیم فوتبال مس رفسنجان برای تقویت تیم مورد علاقه سعد محمدی به کرمان می رود.

۲۲ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش ایستار،، اقدامات خصمانه مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران انگار بر علیه منافع مردم رفسنجان تمامی ندارد. درسایه حمایت تمام قد برخی مسئولین شهر ما از سعد محمدی، در اقدامی قابل پیش بینی و در اوج رقابت های لیگ برتر، به دستور مستقیم مدیر عامل شرکت مس، سرآسیابی مربی موفق و تاثیر گذار تیم فوتبال مس رفسنجان برای تقویت تیم مورد علاقه سعد محمدی به کرمان می رود.

پیش تر شایعاتی در مورد تصمیم مدیران مسی از جمله سعد محمدی برای انحلال تیم مس رفسنجان به گوش می رسید که توسط مسئولین شرکت مس تکذیب شده بود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.