منو

تکمیل عملیات عمرانی احداث بوستان واقع در خیابان مصطفی خمینی ۵۵

عملیات عمرانی بوستان واقع در مصطفی خمینی ۵۵ پایان یافت.

۲۸ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان با اشاره به توجه ویژه مدیریت شهری در راستای توسعه فضای سبز و مراکز تفرجگاهی،احداث بوستان واقع درمصطفی خمینی ۵۵ به مساحت ۲۱۰۰ متر مربع ، با برآورد اولیه هزینه ۵ میلیارد ریالی صورت گرفت که عملیات عمرانی آن به طور کامل به پایان رسیده و در حال حاضر آماده سازی فضای سبز  به متراژ ۴۶۰ مترمربع در حال اجراست.

ضمنا سرانه فضای سبز یکی از اولویت‌های شهرداری رفسنجان است که خوشبختانه تمامی مناطق سطح شهر از نظر سرانه فضای سبز در شرایط مطلوبی قرار دارند..


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.