منو

شعار فرهنگیِ «رفسنجان، شهر کتاب‌خوان» بر لباس ورزشکاران صنعت مس نقش بست

بازیکنان تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان، دیروز در چارچوب مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، درحالی در برابر پرسپولیس قرار گرفتند که شعارِ «رفسنجان، شهر کتاب‌خوان» بر لباس آن‌ها نقش بسته بود.

۰۵ تیر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، این حرکت در راستای همراهی با مجموعه‌برنامه‌های شهر رفسنجان به‌عنوان نامزد پایتختیِ کتاب ایران صورت گرفت.

بر اساس این گزارش، در شهر رفسنجان که شهر خلاق کشور در ترویج کتاب‌خوانی و نامزد کسب عنوان «پایتخت کتاب ایران» در هفتمین دوره است، با همراهی و حمایت روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه و اهتمام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و اصحاب فرهنگ و هنر رفسنجان، برنامه‌های گوناگونی برای ارتقای سرانه مطالعه و گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی طراحی و اجرا شده است.

درج شعار «رفسنجان، شهر کتاب‌خوان» بر روی لباس بازیکنان تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان نیز، در همین راستا و به‌عنوان نمودی از وجهه فرهنگی این باشگاه فرهنگی ورزشی در سطح اول فوتبال کشور، انجام شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.