منو

امام جمعه کرمان:مدرسه کانون پرورش انسان های شایسته است

حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی عنوان کرد:آغاز هر اتفاق مثبت به مدرسه برمیگردد زیرا مدرسه کانون پرورش انسان های شایسته و متخصص است.

۰۸ تیر ۱۴۰۰


به گزارش ایستار عصر امروز حجت الاسلام علیدادی سلیمانی امام جمعه شهرکرمان در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث دو مجتمع تمام هوشمند در شهر سر چشمه اظهار کرد: به سهم خود از مسئولین حاضر در جمع تشکر میکنم زیرا سعی کردند یک اتفاق بسیار بزرگ را در منطقه رقم بزنند بلکه فرهنگ و دانش زیر مجموعه هر اتفاق مثبت در هر منطقه است .

امام جمعه کرمان افزود:اکنون شاهد انجام کار های عظیم از دست دانشمندانی که سال ها پیش در مدرسه و دانشگاه تعلیم وتربیت شدند، تخصص یافتند و فکر و اندیشه انها خلاقیت پیدا کرد در مجتمع مس سرچشمه رفسنجان هستیم.

حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی در این آیین بیان کرد: آغاز هر انچه که امروز در این منطقه اتفاق افتاده است به مدرسه برمیگردد زیرا مدرسه کانون پرورش انسان های شایسته و متخصص است که میتوانند قصه ی مثبتی را در کشور رقم بزنند.

در اخر گفت: جا دارد از مسئولین مجتمع مس رفسنجان که از مسئولیت های اجتماعی مجتمع چه در محدوده ی فعالیت خود و چه خارج از محدوده ی فعالیت خود غفلت نکردند و باعث شدند بستر اشتغالزایی در کشور رونق پیدا کند تشکر کنم .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.