۰۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=5123


امام جمعه کرمان:مدرسه کانون پرورش انسان های شایسته است

حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی عنوان کرد:آغاز هر اتفاق مثبت به مدرسه برمیگردد زیرا مدرسه کانون پرورش انسان های شایسته و متخصص است.


به گزارش ایستار عصر امروز حجت الاسلام علیدادی سلیمانی امام جمعه شهرکرمان در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث دو مجتمع تمام هوشمند در شهر سر چشمه اظهار کرد: به سهم خود از مسئولین حاضر در جمع تشکر میکنم زیرا سعی کردند یک اتفاق بسیار بزرگ را در منطقه رقم بزنند بلکه فرهنگ و دانش زیر مجموعه هر اتفاق مثبت در هر منطقه است .

امام جمعه کرمان افزود:اکنون شاهد انجام کار های عظیم از دست دانشمندانی که سال ها پیش در مدرسه و دانشگاه تعلیم وتربیت شدند، تخصص یافتند و فکر و اندیشه انها خلاقیت پیدا کرد در مجتمع مس سرچشمه رفسنجان هستیم.

حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی در این آیین بیان کرد: آغاز هر انچه که امروز در این منطقه اتفاق افتاده است به مدرسه برمیگردد زیرا مدرسه کانون پرورش انسان های شایسته و متخصص است که میتوانند قصه ی مثبتی را در کشور رقم بزنند.

در اخر گفت: جا دارد از مسئولین مجتمع مس رفسنجان که از مسئولیت های اجتماعی مجتمع چه در محدوده ی فعالیت خود و چه خارج از محدوده ی فعالیت خود غفلت نکردند و باعث شدند بستر اشتغالزایی در کشور رونق پیدا کند تشکر کنم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + 14 =