منو

آیین اکران فیلم کوتاه کپسول

مراسم اکران فیلم کوتاه داستانی "کپسول" در تالار خیام دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان برگزار شد.

۰۹ تیر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،این فیلم با مشارکت باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان، حمایت روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و همکاری شهرداری به نویسندگی و کارگردانی امیر پذیرفته برای اولین بار در رفسنجان اکران شد.

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان در راستای مسئولیت‌های فرهنگی خود برای اولین بار در سطح کشور،در کنار پرداختن به فعالیت های ورزشی و تلاش برای رسیدن به قله های موفقیت، با حمایت از کارگردان جوان و بومی در ساخت فیلم کوتاه کپسول، باعث درخشش پسوند فرهنگی خود شد.

در شروع این برنامه آقای محمد آبادی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن خیر مقدم به همگان از زحمات مجموعه باشگاه مس رفسنجان در راستای مسئولیت‌های فرهنگی انجام شده تقدیر و تشکر کرد و افزود:انتخاب شعار “رفسنجان شهر کتاب خوان” بر روی لباس ورزشکاران مس اقدامی ارزشمند بود که می‌تواند تاثیرات مفیدی در آینده فرهنگی شهرستان داشته باشد.

در ادامه این مراسم دکتر ارسلان،رئیس هیئت مدیره باشگاه مس رفسنجان هم به ایراد سخنرانی پرداختند و ضمن تبریک به امیر پذیرفته،کارگردان فیلم کوتاه کپسول، بیان کردند:باشگاه مس رفسنجان در کنار حمایت از رشته های مختلف ورزشی، این توانایی و قابلیت را دارد که حامی فعالیت های فرهنگی هم باشد.

امیر پذیرفته، نویسنده و کارگردان فیلم کوتاه کپسول هم در سخنان خود قبل از اکران فیلم از باشگاه مس رفسنجان و به ویژه مهندس زیندینی مدیر عامل باشگاه،به واسطه اعتماد و حمایت از وی تقدیر و تشکر کرد.

در پایان این مراسم ضمن رونمایی از پوستر فیلم کپسول، با حضور مهندس زیندینی مدیر عامل باشگاه مس رفسنجان، مهندس ابوالهادی مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان،مهندس مختاری شهردار و تعدادی از مسئولان شهرستان و باشگاه صنعت مس، از عوامل سازنده این فیلم تجلیل به عمل آمد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.