۰۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۶

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=5133


آیین اکران فیلم کوتاه کپسول

مراسم اکران فیلم کوتاه داستانی "کپسول" در تالار خیام دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان برگزار شد.

به گزارش ایستار ،این فیلم با مشارکت باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان، حمایت روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و همکاری شهرداری به نویسندگی و کارگردانی امیر پذیرفته برای اولین بار در رفسنجان اکران شد.

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان در راستای مسئولیت‌های فرهنگی خود برای اولین بار در سطح کشور،در کنار پرداختن به فعالیت های ورزشی و تلاش برای رسیدن به قله های موفقیت، با حمایت از کارگردان جوان و بومی در ساخت فیلم کوتاه کپسول، باعث درخشش پسوند فرهنگی خود شد.

در شروع این برنامه آقای محمد آبادی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن خیر مقدم به همگان از زحمات مجموعه باشگاه مس رفسنجان در راستای مسئولیت‌های فرهنگی انجام شده تقدیر و تشکر کرد و افزود:انتخاب شعار “رفسنجان شهر کتاب خوان” بر روی لباس ورزشکاران مس اقدامی ارزشمند بود که می‌تواند تاثیرات مفیدی در آینده فرهنگی شهرستان داشته باشد.

در ادامه این مراسم دکتر ارسلان،رئیس هیئت مدیره باشگاه مس رفسنجان هم به ایراد سخنرانی پرداختند و ضمن تبریک به امیر پذیرفته،کارگردان فیلم کوتاه کپسول، بیان کردند:باشگاه مس رفسنجان در کنار حمایت از رشته های مختلف ورزشی، این توانایی و قابلیت را دارد که حامی فعالیت های فرهنگی هم باشد.

امیر پذیرفته، نویسنده و کارگردان فیلم کوتاه کپسول هم در سخنان خود قبل از اکران فیلم از باشگاه مس رفسنجان و به ویژه مهندس زیندینی مدیر عامل باشگاه،به واسطه اعتماد و حمایت از وی تقدیر و تشکر کرد.

در پایان این مراسم ضمن رونمایی از پوستر فیلم کپسول، با حضور مهندس زیندینی مدیر عامل باشگاه مس رفسنجان، مهندس ابوالهادی مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان،مهندس مختاری شهردار و تعدادی از مسئولان شهرستان و باشگاه صنعت مس، از عوامل سازنده این فیلم تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × دو =