۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۴

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=5306


محمد ربیعی:موقعیت های بسیاری خلق کردیم

سرمربی مس رفسنجان ببان کرد:تیم مس رفسنجان در مدار برنامه ریزی بازی کرد ،موقعیت های بسیاری خلق کرد و سعی کرد به تیم حریف کمتر فرصت دهد.


به گزارش ایستار ،محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری پس از بازی مقابل پدیده مشهد اظهار کرد:دیروز نوید یک بازی خوب را داده بودم زیرا هر دو تیم فارغ از استرس هستند و جایگاهشان در لیگ برتر تثبیت شده است .تیم پدیده مشهد خوب بازی کرد و همچنین تیم مس رفسنجان در مداربرنامه ریزی بازی کرد البته در بعضی از مواقع اشتباهاتی داشتیم .

محمد ربیعی افزود: در بازی امروز موقعیت های بسیاری خلق کردیم و سعی کردیم به تیم حریف کمتر فرصت دهیم . به بازیکان تیم مس رفسنجان بخاطر تلاش و انجام وظایفشان در زمین خدا قوت و خسته نباشید میگویم .

سرمربی عنوان کرد:در هفته های پایانی توانستیم نسبتا مدار نظم بهتری روی نتایج مسابقات داشته باشیم .هفته گذشته ما باید در آبادان پیروز میشدیم و اگر چهار دقیقه پایانی بازی هفته قبل را حفظ میکردیم در حال حاضر دو رتبه بالاتر بودیم و در هر صورت این شرایط در سال اول حضور یک تیم در لیگ برتر طبیعی است . امروز داوری خوب و مسلط بود اما سی بازی میگذرد و برای مس رفسنحان پنالتی گرفته نمیشود .

در آخر گفت :خوشحال هستم به یک جوان ۱۹ ساله به نام مجید نصیری در دو بازی اخیر فرصت دادیم که امروز گل اول را زد . برنامه ریزی داریم که بتوانیم جوانان بیشتری استفاده کنیم که قطعا درآینده ی فوتبال کشور موفق خواهند بود و امیدوارم با جدیت تلاش کنند و مغرور نشوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 9 =