منو

محمد ربیعی:موقعیت های بسیاری خلق کردیم

سرمربی مس رفسنجان ببان کرد:تیم مس رفسنجان در مدار برنامه ریزی بازی کرد ،موقعیت های بسیاری خلق کرد و سعی کرد به تیم حریف کمتر فرصت دهد.

۰۴ مرداد ۱۴۰۰


به گزارش ایستار ،محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری پس از بازی مقابل پدیده مشهد اظهار کرد:دیروز نوید یک بازی خوب را داده بودم زیرا هر دو تیم فارغ از استرس هستند و جایگاهشان در لیگ برتر تثبیت شده است .تیم پدیده مشهد خوب بازی کرد و همچنین تیم مس رفسنجان در مداربرنامه ریزی بازی کرد البته در بعضی از مواقع اشتباهاتی داشتیم .

محمد ربیعی افزود: در بازی امروز موقعیت های بسیاری خلق کردیم و سعی کردیم به تیم حریف کمتر فرصت دهیم . به بازیکان تیم مس رفسنجان بخاطر تلاش و انجام وظایفشان در زمین خدا قوت و خسته نباشید میگویم .

سرمربی عنوان کرد:در هفته های پایانی توانستیم نسبتا مدار نظم بهتری روی نتایج مسابقات داشته باشیم .هفته گذشته ما باید در آبادان پیروز میشدیم و اگر چهار دقیقه پایانی بازی هفته قبل را حفظ میکردیم در حال حاضر دو رتبه بالاتر بودیم و در هر صورت این شرایط در سال اول حضور یک تیم در لیگ برتر طبیعی است . امروز داوری خوب و مسلط بود اما سی بازی میگذرد و برای مس رفسنحان پنالتی گرفته نمیشود .

در آخر گفت :خوشحال هستم به یک جوان ۱۹ ساله به نام مجید نصیری در دو بازی اخیر فرصت دادیم که امروز گل اول را زد . برنامه ریزی داریم که بتوانیم جوانان بیشتری استفاده کنیم که قطعا درآینده ی فوتبال کشور موفق خواهند بود و امیدوارم با جدیت تلاش کنند و مغرور نشوند .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.