منو

فرماندار رفسنجان:شهرداری قدرتمند انتخاب کنید /دور از مسائل سیاسی کار کنید

مجید فصیحی هرندی عنوان کرد: آگاهانه از قوانین وارد عرصه ی شورا شوید وشهرداری توانمند و با قدرت انتخاب کنید که بتواند شهر را اداره کند .

۱۴ مرداد ۱۴۰۰

به گزارش ایستار صبح امروز ،مراسم تحلیف شوراهای شهر شهرستان رفسنجان در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.


در ابتدای مراسم تحلیف مجید فصیحی هرندی فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان اظهارکرد:نعمت خدمتگزاری به مردم بالاترین نعمتی است که انسان میتواند به آن برسد .فرصت ها محدود هستند و به سرعت ابر و باد میگذرند و این فرصت به مدت زمان چهار سال پیش روی شما خواهد بود .


وی افزود:باتوجه به وظایف شورا میتوان خیلی از کار ها را انجام داد و همچنین نباید خیلی از کارها را انجام داد.سعی کردیم از ابتدا تا انتهای انتخابات مبتی برقانون کارمان را انجام دهیم و هرگز سلیقه های شخصی را ورود ندادیم اما انسان امکان خطا دارد و اگر قصور غیر عمدی انجام دادیم معذرت خواهی میکنم .


فرماندار رفسنجان تصریح کرد:آگاهانه از قوانین وارد عرصه ی شورا شوید ،شهرداری توانمند و با قدرت انتخاب کنید که بتواند شهر را اداره کند ، در امور اجرایی شهرداری دخالت نکنید واز پتانسیل های موجود در شهرداری به دور از مسائل سیاسی استفاده کنید.شورای شهر فقط شورای شهرداری نیست بلکه در همه ی امور مربوط به مردم که درحوزه ی اختیارات شورا است میتواند ورود پیدا کند.

در ادامه مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره ی شوراهای اسلامی شهر شهرستان رفسنجان سوگند نامه را قرائت کردند .


در پایان مراسم تحلیف هیئت رئیسه های شوراهای شهر ،شهرستان رفسنجان با انجام رای گیری مشخص شد.


که در این انتخابات سید حسین رحیمی به عنوان رئیس شورای ششم اسلامی شهر رفسنجان ، علی میر بابایی به عنوان نایب رئیس،مه لقا حکمت به عنوان منشی اول و سید ابراهیم صباغ جعفری به عنوان منشی دوم معرفی شدند.


برچسب ها:

یک پاسخ به “فرماندار رفسنجان:شهرداری قدرتمند انتخاب کنید /دور از مسائل سیاسی کار کنید”

  1. علیرضا م گفت:

    کاش اقای فرماندار خودش قدرتمند بودند و جلوی چپاول اموال معدن مس رفسنجان توسط کرمان به بهانه مسولیت اجتماعی معدن مس رفسنجان را میگرفتند حرف زدن چقدر اسان هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 8 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.