۲۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=5434


ایجاد پیست دوچرخه سواری بانوان در رفسنجان

علی رویگر رئیس اداره ورزش و جوانان رفسنجان عنوان کرد:با همکاری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در جاده سرچشمه برای دوچرخه سواری و دو میدانی بانوان یک پیست بزرگ فراهم خواهد شد .

به گزارش ایستار،علی رویگر رئیس اداره ورزش و جوانان رفسنجان شامگاه چهار شنبه ۲۰ مرداد در نشست صمیمی با خبرنگاران شهرستان اظهار کرد:یکی از خلا های اداره ورزش و جوانان رفسنجان در زمینه روابط عمومی بود که خوشبختانه با حضور امیر عبداللهی این خلا رفع شد وهمچنین امیدواریم برنامه های فرهنگی در اداره ورزش و جوانان شهرستان با قدرت بیشتری ادامه یابند .

وی افزود:شاکله هیات های ورزشی در رفسنجان بسیار ضعیف است، شایسته سالاری برای این هیات ها دیده نشده و تا پایان سال 1400 هفتاد درصد هیات های ورزشی درشهرستان دچار تغییر و تحول خواهندشد.

علی رویگر با بیان اینکه حضور شرکت صنایع ملی مس ایران به عنوان یک بنگاه اقتصادی قدرتمند را به فال نیک می گیریم تصریح کرد: باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان یکی از بازوهای اساسی اداره ورزش و جوانان رفسنجان است که این حمایت ها نتیجه بومی گرایی مدیران است.

وی در پایان با اشاره اینکه پنجاه درصد ورزشکاران را بانوان تشکیل می دهند تاکید: با همکاری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در جاده سرچشمه برای دوچرخه سواری و دو میدانی بانوان یک پیست بزرگ فراهم خواهد شد وهمچنین تمامی چمن های مصنوعی نیمه کاره سطح شهرستان تا پایان سال ۱۴۰۰ به همکاری این مجتمع مس سرچشمه رفسنجان به پایان خواهند رسید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 1 =