منو

شعبه ویژه سرقت پسته در رفسنجان فعال شد

ایمان شهسواری تاکید کرد: شعبه معاون دادستانی ویژه رسیدگی به جرم سرقت پسته تعیین شده است و اداره زندان شهرستان از مورخ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ تا۱۴۰۰/۰۸/۱۸ از اعطای مرخصی به زندانیان محکوم به سرقت خودداری خواهد کرد.

۰۴ شهریور ۱۴۰۰

 

به گزارش ایستار  ، ایمان شهسواری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان اظهار کرد: در جلسات متعددی که با موضوع پیشگیری از سرقت پسته در دادگستری رفسنجان تشکیل شد مصوب گردید عرضه و جابه جایی پسته تر با هماهنگی پاسگاه انتظامی مربوط ،بخشداری و اتاق اصناف انجام شود.

وی افزود: کشاورزان شهرستان از اتباع بیگانه را برای نگهبانی استفاده نکنند ،کارگران وسر کارگران خود را به موقعیت یاب مجهز نمایند و همچنین در روستاها نگهبانان محله راه اندازی شود.

ایمان شهسواری تاکید کرد: شعبه معاون دادستانی ویژه رسیدگی به جرم سرقت پسته تعیین شده است و اداره زندان شهرستان از مورخ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ تا۱۴۰۰/۰۸/۱۸ از اعطای مرخصی به زندانیان محکوم به سرقت خودداری خواهد کرد.

وی ادامه داد :با توجه به اینکه در کشف سرقت‌ها دوربین های مدار بسته کمک شایانی خواهند کرد دهیاری‌ها در نصب دوربین در ورودی و خروجی روستاها و تکمیل آنها اقدام نمایند و نصب دوربین های مداربسته نیز استمرار داشته باشد که پوشش مسیرها تکمیل شود. گشت های رضوییون آماده هستند وبرای تامین سوخت با اداره اوقاف هماهنگی های لازم انجام گیرد .

این مقام قضایی در آخر گفت: سال گذشته طرح پیشگیری از سرقت را در شهرستان اجرا شد که نتایج خوبی را دربرداشت . امیدواریم امسال هم طرح مزبور را در شهرستان با همکاری تمام اعضا اجرا شود.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 10 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.