منو

تشریح برنامه های هفته دولت در سپاه رفسنجان

مسئول بسیج ادارات رفسنجان برنامه های هفته دولت توسط ناحیه مقاوت بسیج رفسنجان را تشریح کرد.

۰۶ شهریور ۱۴۰۰

به گزارش ایستار،سروان پاسدار علی خفاجه مسئول بسیج ادارات رفسنجان از برپایی میز خدمت جهادی به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در روستای علی اباد انقلاب خبر داد و اظهار کرد: میز خدمت جهادی ادارات بخشداری مرکزی، شهرداری ،اداره بنیاد شهید و اداره برق به منظور بررسی مشکلات مردم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در روستای علی اباد انقلاب برگزار شد.

وی ضمن تشکر از همکاری ادارات در برپای میز خدمت جهادی، افزود: درصورت اعلام مشکلات مردم در شهرستان حتما پیگیرخواهیم شد و همچنین میز خدمت جهادی ادارات در محله ها برگزار خواهد شد تا شاهد رفع مشکلات مرد توسط مسئولین جهادی شهرستان باشیم.پ

پاسدار علی خفاجه تاکید کرد: دیدار و تجلیل از خانواده شهیدان باقریان توسط ریس بنیاد شهیدان، بخشدار مرکزی و فرمانده حوزه بسیج ادارات ، تقدیر از کارمندان و بسیجیان نمونه بخشداری مرکزی توسط فرمانده حوزه بسیج ادارات رفسنجان و فرمانده پایگاه مالک اشتر به مناسبت روز کارمند از دیگر برنامه هایی دانست که در هفته دولت انجام شده است.

وی عنوان کرد:گردهمایی فرماندهان و شورای حوزه بسیج ادارات شهرستان رفسنجان با حضور سرهنگ پساوند فرمانده سپاه و روز کارمند و تجلیل و قدردانی ازدکتر فصیحی هرندی فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان به مناسبت هفته دولت صورت گرفت.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + چهارده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.