منو

دعوت فدراسیون جهانی اسنوکر ibsf از داور  بیلیارد رفسنجانی

رئیس کمیته داوران فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس ایران عنوان کرد: فدراسیون جهانی اسنوکر ibsf از داور بیلیارد رفسنجانی  حسن اسماعیل زاده جهت قضاوت در مسابقات آسیایی و جهانی دعوت کرد .

۱۳ شهریور ۱۴۰۰

منصور مقدم رئیس کمیته داوران فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس کشور با اعلام این خبر افزود، مسابقات اسنوکرibsf قرار است از 11 لغایت 20 سپتامبر در کشور قطر برگزار شود.
این دعوت در شرایطی ارسال شده است که طی هفته گذشته ایشان بمناسبت یکم سپتامبر روز جهانی داور از سوی رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس به عنوان نماینده داوران بین المللی بیلیارد ایران مورد تقدیر قرار گرفته و در روز 11 شهریور نیز با حکم عباس ارجمند کرمانی (رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان کرمان) طی مراسمی که در اداره کل ورزش وجوانان استان برگزار شد به سمت مسئول کمیته داوران استان منصوب گردید.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + یازده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.