منو

رسوایی ملی/ این چهره ها را بخاطر داشته باشید

دیر نباشد که در چند سال آینده ماجرای هزینه 35 هزار میلیاردتومانی از جیب مردم استان کرمان در معدنی با ذخیره غیر واقعی رسوایی ببار آورد و دامن مسببین آن را بگیرد

۲۷ شهریور ۱۴۰۰

تارنمای خبری ایستار/ 23 شهریور سال جاری قرارداد احداث مجموعه کارخانجات توسعه ذوب در مجتمع مس سونگون آذربایجان شرقی(مگاپروژه احداث کارخانجات تولید کاتد مس سونگون) با پافشاری اردشیر سعد محمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران با مبلغ 8 هزار میلیارد تومان به امضا رسید.

پایگاه خبری ایستار در یادداشت تخصصی در دوران وزارت رضا رحمانی در تاریخ 17 اردیبهشت 99 (اینجا) نفس اجرای این پروژه را مورد سوال جدی قرارداد بود اما متاسفانه علی رغم مخالفت های صاحب نظران اقتصادی نهایتا قرارداد این پروژه به امضاء رسید.

دیر نباشد که در چند سال آینده ماجرای هزینه 35 هزار میلیاردتومانی از جیب مردم استان کرمان در معدنی با ذخیره غیر واقعی رسوایی ببار آورد و دامن مسببین آن را بگیرد. پس چهره مسببین این فاجعه ملی چون اردشیر سعد محمدی، رضا رحمانی، محمدرضا پورمحمدی (استاندار آذربایجان شرقی) را بخاطر خواهیم سپرد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هجده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.