منو

اهدای اولین سری جهیزیه طرح کوثر غدیر به 50 زوج رفسنجانی به مناسبت هفته دفاع مقدس

رئیس کمیته امداد  رفسنجان از اهدای اولین سری جهیزیه طرح کوثر غدیر به 50 زوج رفسنجانی به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.

۰۳ مهر ۱۴۰۰

 

به گزارش ایستار،حسین فداکار با اعلام این خبر گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس و در راستای اجرای طرح کوثر غدیر، اولین سری تهیه جهیزیه برای افرادی که سالهای گذشته عقد کرده اند ولی به دلیل نداشتن جهیزیه نتوانسته اند به خانه بخت بروند به تعداد ۵۰ نفر به واجدین شرایط تحویل داده شد.

وی افزود: این تعداد جهیزیه شامل ۴ قلم کالای اساسی از جمله یخچال فریزر، فرش،اجاق گاز،سرویس چینی جمعا به مبلغ ۷۵۰ میلیون تومان با کمک خیران شهرستان تهیه شده است.

رئیس کمیته امداد رفسنجان گفت: هزینه خرید جهیزیه برای یک هزار زوج رفسنجانی تامین شده و به مروز زمان در فواصل معین به زوج های واجد شرایط تحویل داده می شود.

گفتنی است با کمک خیّرین برای ۱۰۰۰ زوج جوان رفسنجان که به علت ناتوانی در خرید جهیزیه قادر نشده اند به خانه بخت بروند در قالب «طرح کوثر غدیر» جهیزیه تهیه و راهی خانه بخت می شوند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.