منو

مرد ۵۱ ساله رفسنجانی به سه نفر زندگی دوباره داد

صبح امروز؛مرد ۵۱ ساله رفسنجانی  به نام احمد اسماعیلی با اهدای سه عضو حیات بخش خود به سه بیمار نیازمند زندگی  بخشید.

۱۸ مهر ۱۴۰۰

 

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع )مسئول هماهنگ کننده اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان  توضیح داد :صبح امروز مرد ۵۱ساله رفسنجانی  به نام احمد اسماعیلی  به ۳ بیمار نیازمند زندگی  بخشید.

زهرا عظیمی ادامه داد:اهدا کننده که  به دلیل  ضایعه مغزی   ۱۷ مهر ماه  توسط آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به این مرکز منتقل  و در بخش آی سی یو ۲ بستری شده بود ۱۷ مهر ماه با تاییدمرگ مغزی توسط تیم پزشکان مربوطه    و پس از رضایت خانواده ایثار گر وی امروز ۱۸ مهر ماه ؛  به سه بیمار نیازمند عضو زندگی  بخشید .

عظیمی با تشکر از خانواده اسماعیلی اذعان کرد: :این ششمین   اهدای عضو در سال ۱۴۰۰بود که در اتاق عمل  بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) انجام  ؛کبد به شیراز و دو کلیه به کرمان منتقل  شد.

عظیمی، احمد اسماعیلی را جانبخش نامید و  گفت: این بزرگوار  درآرامستان رفسنجان، قطعه نام آوران اهدای عضو به آرامش ابدی خود می رسد.

وی یاد آوری کرد :اهدای عضو کاری که دلهای غمگین را شاد میکند،مرگ را به زندگی بخشیدن تبدیل کرده  و رویا را به واقعیت تبدیل میکند.

 

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.