منو

استقبال خوب رفسنجانی ها از جشنواره کودک و نوجوان

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان تاکید کرد:در شهرستان رفسنجان از جشنواره بین المللی کودک و نوجوان استقبال خوبی شده است که این جشنواره یک فرصت مناسب برای تغییر روحیه کودکان و نوجوانان در این شرایط برهانی بود که پس از فروکش کردن آخرین موج کرونا از آن استفاده کنند.

۱۸ مهر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ، وحیدمحمدی معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در حاشیه جشنواره بین المللی کودک و نواجوان در سینما گلستان امین رفسنجان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه رفسنجان شهری سراسر از ظرفیت است ،اذعان کرد:در شهرستان رفسنجان از جشنواره بین المللی کودک و نوجوان استقبال خوبی شده است که این جشنواره یک فرصت مناسب برای تغییر روحیه کودکان و نوجوانان در این شرایط برهانی بود که پس از فروکش کردن آخرین موج کرونا از آن استفاده کنند.

وی افزود:درسراسر کشور استان کرمان تنها استانی است که در سه شهر آن ؛رفسنجان ،بردسیر و بافت ده فیلم سینمایی از آخرین تولیدات سینمایی کشور در حوزه ی کودک و نوجوان  اکران میشود .

محمدی با اشاره به اینکه دو فیلم از تولیدات سینمایی استان کرمان در این جشنواره اکران خواهد شد، عنوان کرد:فیلم سوییپر با عوامل کرمانی و فیلم پسر رسول با موضوع سردار سلیمانی به نمایش گذاشته خواهد شد.

وی با توجه به اینکه رفسنجان در سال گذشته میزبان جشنواره فیلم فجر بوده است،تاکید کرد: ما آمادگی داریم تمام جشنواره هایی که در سطح کشور برگزار میشود در این شهرستان برگزار کنیم .

در آخر گفت :انجمن سینمای جوان شهرستان رفسنجان از فعالترین انجمن های سینمایی استان و کشور است که فیلم های بسیار خوبی تولید کرده است .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.