۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۳

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=5950


استقبال خوب رفسنجانی ها از جشنواره کودک و نوجوان

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان تاکید کرد:در شهرستان رفسنجان از جشنواره بین المللی کودک و نوجوان استقبال خوبی شده است که این جشنواره یک فرصت مناسب برای تغییر روحیه کودکان و نوجوانان در این شرایط برهانی بود که پس از فروکش کردن آخرین موج کرونا از آن استفاده کنند.

به گزارش ایستار ، وحیدمحمدی معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در حاشیه جشنواره بین المللی کودک و نواجوان در سینما گلستان امین رفسنجان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه رفسنجان شهری سراسر از ظرفیت است ،اذعان کرد:در شهرستان رفسنجان از جشنواره بین المللی کودک و نوجوان استقبال خوبی شده است که این جشنواره یک فرصت مناسب برای تغییر روحیه کودکان و نوجوانان در این شرایط برهانی بود که پس از فروکش کردن آخرین موج کرونا از آن استفاده کنند.

وی افزود:درسراسر کشور استان کرمان تنها استانی است که در سه شهر آن ؛رفسنجان ،بردسیر و بافت ده فیلم سینمایی از آخرین تولیدات سینمایی کشور در حوزه ی کودک و نوجوان  اکران میشود .

محمدی با اشاره به اینکه دو فیلم از تولیدات سینمایی استان کرمان در این جشنواره اکران خواهد شد، عنوان کرد:فیلم سوییپر با عوامل کرمانی و فیلم پسر رسول با موضوع سردار سلیمانی به نمایش گذاشته خواهد شد.

وی با توجه به اینکه رفسنجان در سال گذشته میزبان جشنواره فیلم فجر بوده است،تاکید کرد: ما آمادگی داریم تمام جشنواره هایی که در سطح کشور برگزار میشود در این شهرستان برگزار کنیم .

در آخر گفت :انجمن سینمای جوان شهرستان رفسنجان از فعالترین انجمن های سینمایی استان و کشور است که فیلم های بسیار خوبی تولید کرده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =