منو

پرداخت پاداش ۳۰ هزار فرهنگی بازنشسته به زودی

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به ۳۰ هزار بازنشسته فرهنگی که پاداش پایان خدمت خود را دریافت نکرده اند اظهار کرد: در نشست با سرپرست وزارت آموزش و پرورش مقرر شد با همراهی کمیسیون اقتصادی و کمیسیون برنامه و بودجه پیگیری لازم از طریق وزارتخانه انجام شود تا ظرف ماه های آینده شاهد پرداخت پایان خدمت به بازنشستگان این نهاد باشیم.

۱۸ مهر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، «محمدرضا پورابراهیمی» امروز با اشاره به نشست مشترک با سرپرست وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: در این نشست موضوعاتی از جمله اجرای طرح رتبه بندی معلمان، تسریع در واکسیناسیون دانش آموزان، پرداخت پاداش ۳۰ هزار فرهنگی بازنشسسته، تجهیز ساختمان جدید اداره کل آموزش و پرورش کرمان و کمک به دانش آموزان بی بضاعت کرمان و راور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی افزود: رتبه بندی معلمان در این نشست مورد بحث قرار گرفت که خوشبختانه مجلس اقدامات خوبی در این راستا انجام داده و قرار است تمام زوایا و جوانب مربوط به رتبه بندی با لحاظ کردن تمام نقطه نظرات فرهنگیان نهایی و به زودی تصمیم گیری در مورد منابع مالی و بودجه ای سال ۱۴۰۰ برای اجرای این طرح در دستور کار قرار می گیرد.

پورابراهیمی گفت: از وزارت آموزش و پرورش خواستیم از طریق کمیسیون مربوطه با اجرای طرح رتبه بندی معلمان همراهی کند تا هر چه سریع تر انجام شود.

وی از پیگیری تسهیل واکسیناسیون دانش آموزان استان کرمان به منظور بازگشایی مدارس و با هدف جلوگیری از افت تحصیلی با حضور دکتر کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش خبر داد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با بیان اینکه طی یک سال و نیم گذشته شاهد افت تحصیلی برخی دانش آموزان به دلیل مجازی شدن آموزش ها بوده ایم، تصریح کرد: خوشبختانه با اقدامات خوب دانشگاه علوم پزشکی کرمان، حمایت های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استانداری و ستاد کرونا واکسیناسیون ساکنان استان کرمان به طور متوسط ۱۰ درصد نسبت به میانگین کشور بالاتر است که این مهم در مورد دانش آموزان نیز باید با تسریع در زمان انجام شود.

وی به ۳۰ هزار بازنشسته فرهنگی که پاداش پایان خدمت خود را دریافت نکرده اند اشاره و تصریح کرد: در این نشست مقرر شد با همراهی کمیسیون اقتصادی و کمیسیون برنامه و بودجه پیگیری لازم از طریق وزارت آموزش و پرورش انجام تا ظرف ماه های آینده شاهد پرداخت پایان خدمت به بازنشستگان این نهاد باشیم.

وی به کمک به دانش آموزان بی بضاعت در مناطق محروم کرمان و راور اشاره کرد و گفت: مقرر شد در زمینه تهیه بسته حمایتی برای این دانش آموزان اقدام شود و به زودی این مهم انجام خواهد شد.

پورابراهیمی افزود: موضوع دیگر مورد بحث در این نشست ساختمان آموزش و پرورش کرمان بود که مقرر شد با دستور سرپرست وزارت آموزش و پرورش و سازمان نوسازی مدارس مسئولیت بخش تجهیز این ساختمان را با دستور وزیر به عهده بگیرد و بزودی این ساختمان به صورت کامل بهره برداری شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.