منو

سی و سومین یادواره شهدای هرمزآباد برگزار می شود

حسن پورکشاورزی مسئول ستاد شهدای هرمزآباد از برگزاری سی و سومین یادواره شهدای هرمزآباد در آبان ماه سال جاری خبر داد.

۲۹ مهر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،حسن پورکشاورزی مسئول ستاد شهدای هرمزآباد از برگزاری سی و سومین یادواره شهدای هرمزآباد در آبان ماه سال جاری خبر داد و افزود: درصورتی که وضعیت کرونا در همین شرایط باقی بماند ، مراسم یادواره در روزهای ۱۱، ۱۲و۱۳ آبان ماه برگزار می شود.

پورکشاورزی با بیان اینکه سال گذشته به دلیل وضعیت نامناسب کرونا ، یادواره شهدا تعطیل شد ، گفت: مراسم یادواره امسال به دلیل شرایط کرونایی با برنامه های مختصر از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه در مسجد جامع هرمزآباد رفسنجان آغاز می شود.

مسئول ستاد شهدای هرمزآباد ابراز داشت: این مراسم با چیدن صندلی و رعایت فاصله اجتماعی و همچنین رعایت نکات بهداشتی همراه خواهد بود.

حسن پورکشاورزی بیان کرد: برپایی غرفه های صلواتی و برگزاری نمایشگاه آسیب های اجتماعی از برنامه های جانبی این مراسم خواهد بود.

مسئول ستاد یادآور شد: مراسم گلباران قبور مطهر شهدای هرمزآباد ، روز پنجشنبه ۱۳ آبان ماه مصادف با آخرین روز از مراسم یادواره شهدا انجام خواهد گرفت.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.