منو

خداحافظی شهردار سابق از مدیریت شهری کرمان

شهردار سابق کرمان خود را فرزند این سرزمین دانست و گفت: اگر قصوری در دوران مدیریتم بود به دلیل کم تجربگی بنده بوده و امیدوارم مردم کرمان، فرزند خود را ببخشند.

۰۸ آبان ۱۴۰۰

به گزارش ایستار به نقل از ایسنا ، سیدمهران عالم زاده صبح امروز ۸ آبان ماه در آئین معارفه شهردار جدید کرمان، خود را فرزند این سرزمین دانست و گفت: اگر کاری را انجام دادم وظیفه ام بوده است.

وی درباره شهردار جدید کرمان گفت: آقای شعرباف دارای نظام فکری و برنامه ریزی در مدیریت شهر هستند و اگر برنامه های اعلامی خود را در کرمان انجام دهد قطعا یکی از شهرداران موفق کرمان باشد.

شهردار سابق کرمان با ارائه گزارش عملکرد دوره شهرداری خود عنوان کرد: شش پروژه بزرگ نیمه تمام به بهره برداری رسید و کارهایی در راستای افزایش بودجه شهر کرمان صورت گرفت.

وی اتمام ساختمان شهرداری، راه اندازی سامانه پایش تصویری، نوسازی ناوگان عمومی، ایجاد زیرساخت های اتوماسیون اداری، اصلاح لوایح درآمدی، احداث ۶۰ پارک، آرامستان جدید، تهاتر بدهی های شهرداری و … از جمله اقدامات شهرداری برشمرد و گفت: همه این کارها با همکاری و همراهی نیروهای شهرداری محقق شد چراکه نیروی انسانی شهرداری کرمان بزرگترین سرمایه شهرداری است زیرا کارهای بزرگی را می توانند انجام دهند و فقط باید از آنها بخواهید.

عالم زاده با بیان اینکه عمده درآمد شهرداری در نیمه دوم سال همواره محقق می شود، تصریح کرد: اگر قصوری در دوران مدیریتم بود به دلیل کم تجربگی بنده بوده و امیدوارم مردم کرمان، فرزند خود را ببخشند.

وی از برکات خدمت رسانی به مردم سخن به میان آورد و گفت: چهار سال پیش تنها فرزندم(پسر) در سن ۱۸ سالگی از دنیا رفت و پس از آن دیگر دلم با کرمان نبود و قصد رفتن از کرمان را داشتم اما نمی دانم چه شد که شهرداری کرمان را پذیرفتم و امروز که از این شهر می روم خداوند به زندگیم امید بخشید و به بنده دو دختر داده و این بزرگترین برکت و از دعای خیر مردم کرمان است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.