۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۵

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=6383


به طور موقت؛مرغداری‌های فاقد مجوز کرمان از نهاده‌های دولتی برخوردار می‌شوند

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی کرمان گفت: مرغداری‌های فاقد مجوز دارای شرایط اولیه بهداشتی به طور موقت از نهاده‌های دولتی برخوردار می‌شوند.

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، علی جاویدی در جلسه کمیته تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی با بیان اینکه استان کرمان روزانه با ۳۵ تن کمبود مرغ مواجه است، اظهار کرد: برای تأمین مرغ استان باید مرغداری‌های فاقد مجوز که شرایط اولیه بهداشتی را دارند به طور موقت در سامانه سماصط ثبت شده و از نهاده‌های دولتی برخوردار شوند.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان تصریح کرد: در مرغداری‌های فاقد مجوز که «مجوز موقت» دریافت کنند از نژاد اصلاح شده آرین استفاده می‌شود.

جاویدی تصریح کرد: مرغداری‌های فاقد مجوز، مجوز موقت فعالیت دریافت می‌کنند و از نهاده‌های دولتی برخوردار می‌شوند و این موضوع تعهدی جهت دادن مجوز دائم به مرغداران نیست.

وی تاکید کردد: اگر هر گونه تخلفی در زمینه بهداشتی و سلامت در مرغداری‌های فاقد مجوز رخ دهد که سبب اختلال در سلامت و بهداشت دیگر مرغداری‌ها شود، مرغدار از دریافت نهاده منع می‌شود و مجوز فرد خاطی ملغی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 9 =